آرایش ناخن

آرایش ناخن 

انواع لاک ناخن ساده ،مات،اکلیلی ،لاک طراحی،لاک ژله ای و حرارتی ، لاک مات کن و تاپ کد و همچنین وسایل طراحی ناخن که شامل قلموهای حرفه ای و داتینگ و شابلن ناخن و غیره میباشد.

آرایش ناخن 

( 362 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • لاک ناخن

  لاک ناخن - Nail Polish

  لاک یک ترکیب تزیین کننده ناخن است که معمولا به صورت موقت مورد استفاده قرار میگیرد و شامل یک ماده معدنی رنگی است که در یک حلال فرار ، قرار گرفته است. همچنین یک ماده لایه ساز به نام نیتروسلولز که منشا گیاهی دارد و وقتی در سطح ناخن قرار میگیرد به خوبی به ناخن می چسبد و به آن جلا و درخشندگی می دهد. این ماده گیاهی سلولزی ، تبخیر آب صفحه ناخن را کاهش می دهد و مانع خشکی و شکنندگی ناخن می شود. بنابراین افرادی که دارای ناخن های ضعیف و شکننده هستند میتوانند با استفاده از لاک ناخن به میزان رطوبت ناخن ها بیفزایند و از آن به عنوان یک ماده درمانی استفاده کنند. لاک ناخن از سه لایه درست شده است. یک لایه به نام لایه زیرین که به راحتی به صفحه ناخن میچسبد و مانع ترک خوردن لاک ناخن می شود. دومین لایه ، لایه رنگین است و سومین لایه که در خارجی ترین قسمت لاک ناخن قرار میگیرد ، خاصیت درخشندگی می دهد و مانع شکنندگی لاک ناخن می شود. انواع لاک ناخن : لاک ژله ای رنگی , لاک طراحی , لاک موقت , لاک براق , لاک زیر ساز , لاک مات , لاک اکلیلی , لاک تلخ , لاک ویتامینه , لاک سوپر شاین و محافظ ناخن

 • ابزار مونیکور و پتیکور

  ابزار مونیکور و پتیکور - Monique and Pectic Tool

  مانیکور به مرتب کردن ناخن دست‌ها و پدیکور به مرتب کردن ناخن پاها گفته می‌شود.
  دست‌ها و پاها ، بعد از صورت و موها بیشترین نمود زیبایی و تصویری را در بدن ما دارند ، اما بسیار پرکار و سخت‌کوش هم هستند ، بنابراین رسیدگی به زیبایی آن‌ها ، تاثیر زیادی در رفع خستگی و مداومت زیبایی‌شان دارد. مونیکور و پتیکور یعنی سوهان کردن ناخن و زدودن و گرفتن گوشت‌های اضافه ی دور ناخن‌های دست وپا بطوری که به بافت‌های اطراف ناخن آسیبی وارد نشود.
  ابزار مونیکور و پتیکور شامل : قیچی و ناخن گیر , سوهان یا سنباده , سوهان برقی ناخن , بافر ناخن , پوشر کوتیکول , گوشت گیر یا نیپر

 • سوهان ناخن

  سوهان ناخن - Nail file

  یکی از مهم ترین ابزارها برای حالت دادن و شکل دادن به ناخن ها ، سوهان ناخن است. سوهان کشیدن و حالت دادن بهتر به ناخن ها ، یک طراحی و یا کاشت ناخن را زیباتر نشان می دهد. اما مانند بسیاری از محصولات دیگر ، سوهان های ناخن نیز انواع و کاربردهای مختلفی دارند و چه از لحاظ ظاهر ، چه از لحاظ قیمت و چه کاربرد سوهان ها متفاوتند
  سوهان ناخن سمباده ای قوی : این نوع سوهان ناخن از مقوای سمباده شکلی تشکیل شده که سمباده آن دانه های ظریفی دارد. این نوع سوهان ناخن ، ارزان و چند بار مصرف است که در اندازه های مختلف وجود داشته و برای ناخن های طبیعی مناسب است.
  سوهان ناخن فلزی : بسیاری از سوهان ناخن های فلزی از سنگ سمباده تشکیل شده اند و به دلیل همین فلزی بودن دوام بالاتری نسبت به سوهان ناخن های مقوایی دارند. البته استفاده از این سوهان ها ضررهای زیادی برای ناخن دارد و نباید از آن ها روی ناخن هایی که شرایط  نامساعدی داشته و ضعیف هستند ، استفاده کرد.
  سوهان ناخن شیشه ای : سوهان هایی که از جنس شیشه هستند قیمت گران تری نسبت به دیگر سوهان ناخن ها دارند. زیرا این نوع سوهان ها از ترک خوردن ناخن در حین سوهان کشیدن جلوگیری کرده و ناخن را پوسته پوسته نمی کنند. علت این موضوع هم سطح نرم تر آن ها در مقایسه با سوهان ناخن های فلزی و مقوایی است.

 • دیزاین ناخن

  دیزاین ناخن - nail design

  شامل متنوع ترین وسایل تزئین ناخن (نگین ناخن،انواع مرمریت وگل خشک،نوارهای دیزاین،شابلون واستیکر،مهره ناخن و آویز ناخن همچنین اکلیلهای مخصوص دیزاین)می باشد.که با استفاده از این محصولات زیبایی ناخن به بهترین شکل مشاهده میشود هم برای ناخنهای کاشت و ناخنهای طبیعی

 • بیس کات و تاپ کات ناخن

  بیس کات و تاپ کات ناخن - Base Cut and Cut Nail Tat

  بیس کت (Base coat) و تاپ کت (Top coat) محلول‌هایی هستند که یک لایه زیر و یک لایه روی لاک ناخن استفاده می شوند. هدف از استفاده بیس کت نگهداشتن لاک روی ناخن است و هدف از استفاده تاپ کت مهر و موم کردن لاک و دادن درخشندگی بیشتر به لاک است. استفاده از این دو ، ماندگاری لاک و زیباییش را افزایش میدهد.
  بیس کت (base coat) به ناخن هایتان بزنید. این کار نه تنها باعث خواهد شد دوام لاک ناخنتان بیشتر شود ، بلکه از زرد شدن ناخن هایتان نیز جلوگیری خواهد کرد. base coat اولین لایه زده شده روی ناخن است . این لایه معمولا میتواند لاک‌های تقویت کننده باشد یا یک سری مواد سفت کننده ناخن باشد. این لایه برای این استفاده میشود که اولا لاک به مدت بیشتری میماند دوما ناخن به مرور زمان رنگ نمیگیرد.
  تاپ کت (Top coat) باعث تشکیل یک لایه محافظ براق بر روی لاک می شود. این لایه علاوه بر محافظت از لاک در مقابل پریدگی و لب پر شدن ، نیز مانع از تاثیر آفتاب بر روی لایه لاک شده و در نتیجه رنگ لاک همواره ثابت و براق باقی خواهد ماند. برای افزایش درخشندگی و ماندگاری لاک ناخن‌هایتان ، زدن یک لایه بیس کت (base coat) و یک لایه تاپ کت (top coat) را فراموش نکنید. لایه بیس کت کمک می‌کند که لاک بهتر به ناخن تان بچسبد ، در حالی که لایه تاپ کت از رنگ لاک محافظت می‌کند و کمک می‌کند که لاک کنده نشود.

 • ناخن مصنوعی

  ناخن مصنوعی - Nail extension

  ناخن مصنوعی به افزونه ای گفته می شود که بر روی ناخن طبیعی چسبانده می شود. استفاده از ناخن مصنوعی طول ناخن را زیاد کرده و به ناخن ظاهری شکیل و زیبا می بخشد.
  داشتن دست‌هایی زیبا و شکیل همواره از زمان‌های باستان بخشی از آیین‌ها و رسوم جوامع بوده اند. زن‌ها دوست دارند تا در دست‌های خود از زینت استفاده کرده و ناخن‌های خود را تزئین کنند. در مصر باستان ، ناخن بلند نشانه‌ای از قدرت و ثروت بود. در زمان‌های کنونی ، ناخن‌های زیبا بخشی از شخصیت شماست ، ولی باید توجه داشت که همه ی آدم ها به اندازه ی هم دارای ناخن‌های قوی و زیبا نیستند.
  استفاده از ناخن مصنوعی می‌تواند برای افرادی که ناخن های نازک و شکننده دارند گزینه‌ ی خوبی باشد. یکی از روش های طراحی ناخن اضافه کردن یک ناخن مصنوعی و اضافه کردن طول ناخن است. این ناخن‌ها با آکریلیک ، ژل و فایبرگلاس پوشیده شده می‌شوند. متداول‌ترین ناخن‌های مصنوعی ، ناخن‌های آکریلیک، ژله‌ای و فایبرگلاس هستند.

در صفحه

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید