آرایش مو

آرایش مو

این بخش از محصولات فروشگاه شامل تمامی کالاهایی که برای آرایش مو و شنیون استفاده می شود است. مانند : تافت ، ژل ، چسب مو و بسیار محصولات دیگر

تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا می باشد.

آرایش مو 

( 436 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • موس حالت دهنده

  موس حالت دهنده - mousse

  موس لایه نازک تری نسبت به ژل بر روی مو برجای می گذارد. در عوض قدرت نگه داری کمتر و توانایی کمتری در شکل دادن به مو دارد و فرد در موقع استفاده از موس نسبت به ژل احساس مطبوع تری دارد.
  موس ها در واقع برای قوام و ضخامت دادن به مو در نظر گرفته شده اند و بیشتر به همراه سشوار استفاده می شوند.
  موس یا فوم یکی از محصولات شکل دهنده مو به شمار می آید که به شکل کف کرم مانند از بطری خارج می شود.
  مواد تشکیل دهنده این فراورده، شبیه ژل مو است با این تفاوت که در قوطی های تحت فشار عرضه می شود و در ترکیب آن علاوه بر مواد فعال مقدار اندکی ماده پیشران وجود دارد که وظیفه خارج کردن ماده و ایجاد کف را دارد. این کف به وسیله شانه و یا پنجه کردن روی مو پخش می شود.
  اگر موهایی مجعد و فر دارید
  مسلما شما دوست دارید فر موهای تان را کاملا کنترل کنید، مخصوصا زمانی که رطوبت یا گرمای هوا بر کوتیکول های مو تاثیر می گذارند و موها وز و پف کرده می شوند. خودتان بهتر می دانید هیچ چیز بدتر از موهای وز کرده نیست چون نه تنها موها حالتی ندارند بلکه شاید بتوان گفت زیبایی چهره را نیز کاهش می دهند.
  راه دیگر این که برای حالت دهی و قوام بیشتر قبل از مصرف خوب تکان دهید. قوطی را سر و ته کرده، مقداری از موس رادر کف دست خود اسپری کرده، سپس به موهای خشک یا مرطوب بزنید. برای افزایش پوشش از گرمای سشوار استفاده کنید
  همچنین موهای فر، بیشتر مستعد خشک شدن و آسیب پذیرتر شدن هستند، به همین دلیل است که موهای فر به نرم کننده و حالت دهنده قوی تری نیاز دارند تا بتوانند نرمی خود را حفظ کنند و کمتر دچار وز شوند.اگر شما جزء آن دسته افرادی هستید که وقت سشوار کشیدن و یا استفاده از بیگودی را ندارند، به یکباره حمام رفته و می خواهند که سریعتر موهای خود را آرایش کنند، پیشنهاد ما برای  شما ، استفاده از موس می باشد.

  تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا می باشد.پس با خیالی آسوده خرید خود را نهایی کنید

  بی شک مشتریی همیشگی هومهر خواهید شد.

 • تافت ( اسپری مو )

  تافت مو - HAIR SPRAY

  اسپری‌های مو ، اساسا محلول‌هایی هستند که وقتی بر مو افشانده شوند،‌ ‌پوشش نازکی با استحکام کافی ایجاد می‌کنند که پس از تبخیر حلال ، مو را در جای خود‌ ‌نگه می‌دارد‌.
  ‌در بین انواع مختلف حالت دهنده‌ها، اسپری مو طرفداران بیشتری دارد به طوری که در رده محصولات مراقبت از مو بعد از شامپو، بیشترین فروش از آن این محصول بوده است.
  اسپری های مو دو دسته اند:
  ۱ - اسپری مدل دهنده که برای مدل دادن به موها به کار می روند.
  ۲ - اسپری تثبیت کننده که برای تثبیت مدل مو، استفاده می شوند.

  تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و  کد اصالت کالا می باشد.

 • ژل

  ژل مو - HAIR GEL

  بهترین محصول برای آرایش فوری مو و حفظ حالت مو برای مدت طولانی ژل مو است.

  محصولات این بخش شامل انواع ژل مو قوی ، گیاهی و حالت دهنده است که تمام محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا نیز می باشد.

 • چسب مو

  چسب مو - HAIR GLUE

  انواع چسب مو به صورت کاسه ای و اسپری افشانه

  تمام محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا بوده و در محصولات ایرانی دارای مجوز و هلوگرام سیب سلامت است.

 • کرم مو

  روش صحیح استفاده از کرم مو - HAIR CREAM

  بعد از شامپو کردن، موی خود را به خوبی آبکشی کنید تا هیچ گونه اثری ازشامپو لابه‌لای موی شما باقی نمانده باشد. سپس موی خود را با دست و یا حوله آبگیری کنید. چون مویی که خیلی خیس باشد قدرت جذب حالت دهنده بر روی آن کمتر است.
  میزان آب گیری از مو و اینکه این کار با دست انجام شود یا حوله باید مطابق دستورالعمل محصول صورت پذیرد. در صورتی که از حوله،‌استفاده می‌کنید باید این کار را با روش گذاشتن و برداشتن انجام دهید.
  مقداریاز کرم مو را در کف دست خود بریزید و دست‌ها را مالش دهید (درست همان کاری که برای شامپو می‌کردید) تا به خوبی درکف دست شما پخش شود. سپس آن را به صورت یکنواخت روی همه تارهای موی خود پخش کنید. برای پخش کردن آن می‌توانید از شانه مناسب نیز استفاده کنید.
  به جا گذاشتن مقدار زیاد ازکرم مو نه تنها باعث نرمی و حالت پذیری بیشتر مو نمی شود بلکه باعث احساس سنگینی و کدورت مو شده و آن را بدحالت می کند.البته بر روی موهای زبر و ضخیم ناچارید مقدار بیشتری از کرم مو را بر جای گذارید تا اثر کند ..
  البته ثابت شده که استفاده از شامپو در یک مرحله و حالت‌ دهنده در مرحله‌ای جداگانه تاثیر بیشتر و مفید تری در خوش حالت شدن موها دارد.

 • واکس مو

  واکس مو - HAIR WAX

  انواع مختلف واکس مو به صورت مات و یا براق و از جهت نگهدارندگی و حالت دهی چرب و  روغنی یا چسبنده و نگهدارنده

  تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا بوده و در محصولات ایرانی دارای مجوز سیب سلامت است.

 • حالت دهنده و نرم کننده

  كرم و اسپري حالت دهنده و نرم كننده 

  محصولات اين بخش شامل انواع كرم هاي حالت دهنده مو و اسپريهاي ضد وز و مايع كراتين حالت دهنده و كرم موهاي نرم كننده مي باشد.تمامي اين محصولات داراي مجوز بهداشت و تاريخ انقضاء  و همچنين برچسب اصالت كالا مي باشد.

 • صاف کننده و لخت کننده

  محصولات صاف کننده و لخت کننده دائم وغیر دائم - STRAIGHT OFF

  این محصولات جهت لخت کردن دائم و یا موقت مو استفاده میشود و تمامی این محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا است.

  توجه : برای استفاده از لخت کننده ای دائم بهتر است به آرایشگاه مراجعه کنید. چرا که استفاده از این محصول نیاز به آموزش و دقت فراوانی دارد.

 • مواد فر کننده مو

  شامل مواد فر دائم

  مواد فر دائم برای مژه

  برای فر کردن موها در آرایشگاه از ماده شیمیایی به نام “پرمننت استفاده می ‌شود. با این ماده، ابتدا پل‌ های گوگردی موجود در ساختمان مو طوری شكسته می ‌شوند كه موی پیچیده شده در بیگودی، شكل فر مورد نظر را بپذیرد. در مرحله دوم، پیوندهای گوگردی در حالت جدید قرار می ‌گیرند كه بعد با استفاده از یك محلول خنثی ‌كننده، فر مو «سفت و ثابت» می ‌گردد. ابتدا موها شسته شده و در بیگودی مخصوص پیچیده می ‌شود. قطر لوله بیگودی، طرز قرار گرفتن و تعداد آن ها در سر، تراكم فر و مدل نهایی مو را مشخص می ‌كند. وقتی همه بیگودی‌ ها سرجای خود قرار گرفتند، هر بیگودی با محلول فر آغشته می‌ گردد. به دلیل اینکه محلول فر پوست را تحریك می ‌كند، باید دقت کنید که با پوست ناحیه مجاور تماس پیدا نكند. محلول فر معمولا 10 تا 20 دقیقه روی مو باقی می ‌ماند. این مدت زمان با در نظر گرفتن شرایط مو، قدرت محلول فر، درجه حرارت محیط و تعداد بیگودی ‌های فر به‌ طور دقیق تعیین می ‌گردد. پس از آن كه موی پیچیده شده به‌ طور كامل آب‌ كشی شد، هر بیگودی را با محلول خنثی ‌كننده آغشته می ‌كنند. پس از چند دقیقه موها با آب، آب‌ كشی شده و بیگودی ها برداشته می ‌شوند.

  کرم و موسهای مختلف جهت فر كردن مو به صورت موقت 

  كه اكثر اين محصولات در عين حال كه موهاي شما را حالت دار و فر مي كند باعث تقويت و شادابي موهايتان ميشود.

  برای استفاده از مواد فر مژه به دلیل حساسیت بالا باید زیر نظر متخصص این عمل انجام شود.

 • سرم مو ( کریستال سرم )

  سرم مو - HAIR SERUM

  مجموعه ای از انواع سرم کریستال به صورت اسپری برای حالت دهندگی موهای زبر و خشک و همچنین ضد موخوره

  تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و از شناخته شده ترین سرم موهای موجود در بازار

 • اسپری دو فاز ( اسپری قبل سشوار و اتو مو )

  اسپری دوفاز مو ( اسپری قبل از سشوار و اتو مو )

  بهترین محصول برای موهای وز جهت براشینگ و قبل از استفاده از سشوار اتو مو برای آسیب رسانی کمتر حرارت در زمان استفاده از اتومو و سشوار

  تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا و در محصولات ایرانی دارای مجوز سیب سلامت می باشد.

 • پودر و اسپری پرپشت کننده مو ( تاپیک )

  پودر پرپشت کننده مو ( تاپیک )

  پودر پرپشت کننده تاپیک محصولی میباشد که به صورت حیرت انگیزی با رشته موهای سر می چسبد و کاملا با رشته مو های نازک و ضعیف سر پیوند میخورد و باعث پرپشت شدن مو های سر می شود . این رشته های بسیار نازک و ظریف از جنس پروتئین موی سر است که از طریق فرایندی پیوندی به نحوی ساخته شده اند که به گونه ای غیرقابل تشخیص با موهای شما یکی میشوند با مصرف آن بلافاصله موی سر شما پرپشت تر شده و به صورت کاملا طبیعی در می آید به گونه ای که هرگز حتی تصور آن را نکـرده اید.
  طرز مصرف تاپیک بسیار ساده است فقط کافیست ظرف مخصوص تاپیک را بر روی محلی که موهای شمادرآن منطقه کم پشت شده نگاه دارید و آن را به آرامی تکان دهید در عرض چند ثانیه هزاران رشته موی نازک هم رنگ موی شما در موهای نازک وکم پشت شما تنیده میشوند این رشته ها به علت بار الکتریسیته ساکنی مه در آنها وجود داردچنان محکم ومطمئن به موهای شما متصل میشود که تمام شبانه روز و حتی در حین باد و باران نیز در جای خود باقی میماند.
  این محصول در رنگهای مشکی برای موهای کاملا" تیره ، قهوه ای تیره برای موهای معمولی،قهوه ای معمولی،قهوه ای روشن ،میباشد.

در صفحه

جستجوی پیشرفته

فیلترهای فعال:
  سازنده

  پیگیری سفارش

  کد مرجع خود را وارد کنید