مراقبت پوست

محصولات مراقبت پوست - Skin Care

تمامي اين بخش از محصولات به انواع كرم هاي روز وشب 

كرم ها و سرم هاي  ضد چروك صورت و دور چشم

كرمهاي تخصصي پاكسازي پوست

محصولات ضد پيري و آنچه كه پوست به آن نياز دارد به صورت تخصصي و براي تمامي سنين وجود دارد.

ضمنا علاوه بر محصولات تقويت پوست صورت محصولات مراقبت پوست بدن مثل انواع لوسيون ها و كرم هاي مخصوص پوستهاي مختلف نيست در اين بخش موجود مي باشد.

لازم به ذكر است كه تمامي اين محصولات به دليل حساسيت استفاده كاملا تاييد شده وزارت بهداشت و داراي كد اصالت كالا و در محصولات ايراني داري مجوز سيب سلامت مي باشد كه كاملا در عكسهاي محصولات قابل مشاهده است.

مراقبت پوست 

( 984 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • کرم روز

  كرمهاي روز - day cream

  کرم‌های روز و کرم‌های شب ‎تشابه این دو کرم در مرطوب کنندگی آن‌ها است. ‎تفاوت آن‌ها در این است که کرم‌های روز حاوی مقادیری فیلتر ضد آفتاب دارا مي باشد و ازمرطوب كنندگي خوبي برخوردار است ولي  کرم‌های شب، حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی مفید برای پوست است و ضمن تاثير بيشتر بر روي چروكها و لكها با توجه به نوع محصول ، در طول شب بر روی پوست مانده و تأثیر خود را ظاهر کنند.

 • کرم شب

  کرم شب

  کرم‌های روز و کرم‌های شب ‎تشابه این دو کرم در مرطوب کنندگی آن‌ها است. ‎تفاوت آن‌ها در این است که کرم‌های روز حاوی مقادیری فیلتر ضد آفتاب دارا مي باشد و ازمرطوب كنندگي خوبي برخوردار است ولي کرم‌های شب، حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی مفید برای پوست است و ضمن تاثير بيشتر بر روي چروكها و لكها با توجه به نوع محصول ، در طول شب بر روی پوست مانده و تأثیر خود را ظاهر کنند.

  توجه : بهترين روش استفاده از كرمهاي تخصصي روز و شب استفاده هم زمان كرم روز در طول روز و كرم شب قبل از خوابيدن است ولي اگر از يك كرم ميخواهيد استفاده كنيد بهترين انتخاب كرم شب مرطوب كننده است چرا كه تاثير كرمهاي شب در طول شب به دليل عدم تحرك ماهيچه هاي پوستي و عدم مجاورت با نور خورشيد بيشتر از ديگر كرمها مي باشد

 • پاکسازی پوست

  مواد پاك سازي پوست

  برای جوان سازی، رفع چروک و زیباسازی پوست صورت روش های پیلینگ و جوانسازی پوست از جمله ماسک های زیبایی، کرم های لایه بردار و روشن کننده صورت و اسكراب هاي مختلف را امتحان کرده باشید . برای جوانسازی و پاکسازی پوست صورت از تکنیک های لایه بردار پوست ( با توجه به نوع پوست چرب يا خشك بودن پوست ، تيره يا روشن بودن ويا حساس و نازك بودن ويا زبر و خشن بودن ) استفاده کنید . راه های پاکسازی صورت و سایر قسمت های پوست شامل چند روش چند مرحله ای است که همگی منجر به جوان سازی و پاکسازی پوست در نواحی مورد نظر مثل صورت، گردن و زیر بغل می شود. شامل اسکرابها، ماسکهای لایه بردار، کرمهای ماساژ و لیفتینگ و تونرهاي مختلف و تميز كننده هاي گياهي و ابرسانهاي قوي براي انواع مختلف پوست مي باشد. استفاده از اين محصولات با توجه به سنين مختلف و نوع پوست بسيار متفاوت است ، بهتر است براي استفاده از هر نوع مواد پاكسازي با مشاورين ما مشورت كنيد. مشاورين هومهر هميشه در خدمت مشتريان عزيز هستند.

 • آبرسان و مرطوب کننده

  ‎کرم‌های مرطوب کننده و آبرسان

  این کرم‌ها از سه طریق می‌توانند رطوبت پوست را تأمین نمایند:

  1 –برخی با بر جای گذاردن یک لایه چرب بر روی پوست، مانع از دست رفتن آب پوست می‌شوند. (مانند وازلین )

  2 – برخی کرم‌ها حاوی اجزاء جاذب رطوبت هستند که رطوبت را جذب و در خود نگه می‌دارند.

  3 – برخی از کرم‌های مرطوب کننده حرفه‌ای، سیستم آب رسانی دارند و مرتب آب به پوست می‌رسانند.

 • ضد آفتاب

  کرم‌های ضد آفتاب

  این کرم‌ها حاوی موادی به نام فیلترهای ضد اشعه UV هستند که اشعه مضر فرابنفش خورشیدی را از طریق جذب نور و انعکاس آن تضعیف می‌کنند و مانع از آسیب رساندن آن به پوست می‌شوند. میزان کارایی یک فرآورده ضد آفتاب با استفاده از عددی به نام SPF نشان داده می‌شود. ‎مفهوم عدد SPF، افزایش مقاومت پوست در برابر قرمز شدن در صورت استفاده از فرآورده ضد آفتاب است. برای مثال اگر پوست بدن شما بدون استفاده از فرآورده ضد آفتاب، مثلاً پس از ده دقیقه قرمز شود با استفاده از فرآورده ضد آفتاب با SPF= 15پس از 150 دقیقه قرمز خواهد شد.

 • ضد چروک و لک

  كرم ضد لك و ضد چروك

  شامل انواع كرم ها و سرم هاي ضد لك و ضد چروك از بهترين برندهاي دنيا كهرهمهراين محصولات داري مجوز بهداشت و برچسب اصالت كالا ، قابل استعلام نام محصول و تاريخ انقضاء دقيق مي باشد.

 • روشن کننده ها

  روشن كننده ها

  شامل تمامي روشن كننده هاي پوست از جمله ماسك روشن كننده و كرم هاي روشن كننده و انواع تونرهاي روشن كننده و اسكرابها مي باشد.

  تمامي اين محصولات با مجوز بهداشت و برچسب اصالت كالا قابل استعلام با نام كالا و تاريخ انفضاء دقيق است.

 • دور چشم

  كرم ها و سرم دور چشم

  ‎وقتی قرار است براي یک کرم هزینه کنید بهتر است از مواد اولیه آن مطلع شوید تا مطمئن شوید کرم را درست می‌خرید ،به همین دلیل حتما به برچسب کرم خریداری شده دقت کنید و آن را بخوانید؛ مثلا یک کرم ضدچروک و ضدپیری چشم باید حاوی موادی چون رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از بین بردن حلقه‌های دور چشم به کار می‌آید باید حاوی موادی چون ویتامین K یا هیدروکینون یا کافئین یا عصاره چای سبز یا رتینول باشد. توجه کنید حتما کرم شما یکی از این مواد را داشته ‌باشد.

 • کرم بدن

  كرم بدن يا كره بدن 

  ‎با وجود اینکه اجزای تشکیل دهنده، برای طبقه بندی یک محصول بعنوان کرم بدن یا لوسیون بدن نقش دارند، اما هیچ استانداردی برای اینکه شرکت ها محصولاتشان را چه بنامند تا مصرف کنندگان گول نخورند وجود ندارد. ‎این بدین معنی است که یک محصول حتما نباید حاوی کرم يا روغن يا كره باشد تا آنرا کرم بدن بنامند. به اعتقاد جفری آن هال، زیبا شناس، در مرحله ی اول، بافت و غلظت محصول است که دسته بندی آنرا برای مصرف کنندگان مشخص می کند.و بهتر است اگر داراي پوستي چرب هستيد به جاي كرم بدن از لوسيون بدن استفاده كنيد چرا كه لوسيون هاي بدن زود جذب تر هستند و رطوبت رساني آنها به پوست بيشتر است.اما براي پوستهاي خشك از كرم بدن استفاده كنيد چرا كه كرم بدن مدت طولانيتري روي پوست ماندن و باعث نرم تر شدن و در نتيجه تاثير بيشتري بر روي بافت هاي خشك پوست گذاشته به دليل غلظت بيشتر.

 • لوسیون بدن

  لوسيون بدن

  استفاده از لوسیون های بدن یکی از ساده ترین راه های حفظ سلامت پوست بدن است . لوسیون های بدن به پوست تان حس طراوت و جوانی می بخشد و در عين حال بوي بسيار ملايم و زيباي آنها كه بسيار متنوع است و گاهي همراه با رايحه گياه يا ميوه يا گلي خواص همراه است شادابي و نشاط فواواني ايجاد ميكند. با این همه محصولات مرطوب کننده که وجود دارد، یک انتخاب هوشمندانه برای مراقبت از پوست سخت شده است ،اما ما بازجمع آوري مجموعه اي از بهترين لوسيون هاي برندهاي شناخته شده دنيا اين كار را براي شما ساده كرده ايم.

  ‎ ‎مبنا و اساس لوسیون بدن

  محصولاتی که ذیل دسته بندی لوسیون ها قرار می گیرند، معمولا در غلظت سبک ترند، چربی کمتری دارند، لیز نیستند، و با هر نوع پوستی هم سازگارند. یکی از مزایای اصلی لوسیون ها این است که می توانند رطوبت فعلی پوست را حفظ کنند.‎هیدروکسی آلفا و اسید هیالورونیک، از متداول ترین جاذب های رطوبت در لوسیون ها هستند و بعد از اینکه مانند لایه بردار عمل می کنند، از غشای میانی پوست تا لایه ی اپیدرم را آبرسانی می کنند.

 • کرم دست و ناخن

  انواع كرم هاي تخصصي دست و ناخن 

  خيلي از خانوم هايي كه مدت طولاني از ناخن هاي كاشت شده براي زيبايي دستهايشان استفاده ميكنند ، بعداز مدتي به دليل خشكي دور ناخنها و پوست دستهاشان نياز به استفاده از تقويت كننده هاي دست وناخن دارند تا پوست دست و كوتيكولهاي آسيب ديده را ترميم كنند.

  اين گروه از محصولات كرمهاي تقويت كاملا گياهي و با اثربخشي فراوان مي باشد.همچنين با اولين بار از استفاده از اين محصولات تاثير چشم گير نرمي و طراوات دستهايتان را خواهيد ديد. ضمن بعضي از محصولات اين بخش تاثير عالي در رشد و عدم شكنندگي در زمان بلند نگهداشتن ناخن ميشود،كه در توضيحات اين محصولات قيد خواهد شد.

 • شامپو بدن

  شامپو بدن - body shampoo

  شامپوهای بدن ، جایگزینی موثر و مناسب برای صابون های قدیمی هستند. بسیاری از شوینده های بدن ، دارای خواص متعددی هستند که همگی در یک محصول جمع شده اند، و می توان از آنها به عنوان صابون ، شامپو ، و در مواقع لزوم ، ژل اصلاح استفاده کرد. آنها بسیار بهداشتی تر از قالب های صابون هستند و برای سفر و حمام بسیار ایده آلند. شامپو بدن شامل شامپو بدن زنانه , شامپو بدن مردانه و شامپو بدن بچه می باشد .
  روش استفاده از شامپو بدن : پوست خود را زیر دوش و یا در وان مرطوب کنید. به اندازه یک قاشق غذاخوری از شامپو بدن را روی لیف و یا اسفنج حمامتان بریزید. لیف را برای ایجاد کف کمی خیس کنید. لیف مرطوب را به بدنتان بمالید. از حرکات دایره وار و ملایم استفاده کنید. لیف را دوباره خیس کنید و در صورت نیاز شامپو بدن بیشتری به آن بزنید. به یاد داشته باشید تاثیر شامپو بدن هنگامی که کف کرده باشد خیلی بیشتر است. بدنتان را با آب گرم بشویید. سپس برای بسته شدن منافذ پوستتان بدنتان را با آب سرد آبکشی کنید.

 • فوم و ژل شستشو صورت

  ‎برای مبارزه با اکنه (جوش) چند نکته را باید در نظر بگیریم :

  ‎1)با پاک کردن مرتب پوست، از آلودگی ها، مواد چربی و سلول های مرده پوست، از بسته شدن منافذ پوستی جلوگیری نمائیم.

  ‎2)میزان چربی پوست را متعادل نموده و فعالیت غدد چربی را کاهش دهیم.

  ‎3)با پاک کردن صورت از باکتری مولد اکنه و جلوگیری از رشد آن، از بروز جوش جلوگیری نمائیم. ‎همیشه پیشگیری بهتر از درمان می باشد. شما اگر پوستی تمیز و عاری از چربی اضافی و باکتری های مضر داشته باشید به همان نسبت احتمال ابتلا به جوش و همچنين لك و كك و مك را کاهش خواهید داد. لذا اگر در مرحله ای هستید که هنوز به جوش مبتلا نشده اید و می خواهید در آینده هم به این بیماری دچار نشوید بهتر است از همین حالا به فکر پیشگیری باشید. ‎ژل ها و فومهاي شستشو ترکیب میکروبی مولد جوش و لك پوست را تحت کنترل گرفته و از بین می برد، ترشح و فعالیت غدد چربی را مهار می نماید و در کنار همه اینها، التهابات پوستی را التیام می بخشد و قرمزی پوست را کاهش می دهد و برای ایجاد شادابی پوست، لایه برداری مختصری انجام می دهد، و حتی می تواند از ایجاد آثار بعد از جوش (اسکار) در پوست جلوگیری نماید. ‎نکته جالب در این مورد این است که ژل ها و فومها و پن هاي شستشو در کنار تمام فاکتورهای اشاره شده به شما این آرامش را خواهند داد که یک ماده درمانی موثر کاملاً  اكثرا گیاهی و بدون عوارض شیمیائی هستند را در اختیار دارید.

  در اين قسمت از فروشگاه هومهر در كنار محصولات گياهي شستشو دهنده صورت مثل فوم و ژل شستشو صورت برندهای مختلف وجود دارد كه همه داراي مجوز بهداشت و برچسب اصالت كالا بوده و با خيال راحت مي تواند به آساني اين محصولات را خريداري كنيد.

  با مشاورين ما تماس بگيريد.

 • مراقبت پا و پارافین تراپی


  مراقبت پا - Foot care

  با توجه به اهمیت پاها در مسائل بهداشتی و زیبایی و از جهت سلامتی به عنوان قلب دوم شما مشتریان عزیز بر آن شدیم تا شاخه ای مجزا از ابزارها و مواد پتیکور ناخن و همچنین انواع کرمها و اسکراب ها و سوهان های کف پا را در اختیار شما مشتریان مهربان قرار داده تا  به به راحتی مجموعه ای از این محصولات را برای خود تهیه کنید.

  فروشگاه هومهر یک فروشگاه جامع محصولات تخصصی ناخن و مژه و اپیلاسیون و همچنین محصولات گریم تخصصی و تاتو با بیش از 15سال سابقه می باشد.

در صفحه

جستجوی پیشرفته

فیلترهای فعال:
  سازنده

  پیگیری سفارش

  کد مرجع خود را وارد کنید