آرایش لب

آرایش لب - Lip Makeup

آرایش لب ها می تواند به جذابیت و زیبایی صورت اضافه و یا آن را کم نماید . نزدن رژ لب بهتر از زدن آن به طور نامرتب یا با رنگهای نامناسب است . با رژ لب میتوان فرم لبها را زیباتر و اصلاح نمود و با سایر اعضای صورت متناسب ساخت .
آرایش لب شامل گریم لب و نکات آرایشی لب ، برجسته کردن لب , انتخاب رنگ رژلب , خط لب , براق کننده لب و ... می باشد .
محصولات آرایش لب شامل : رژلب لب جامد (استیکی , مدادی , پالتی ) , رژلب لب مایع ( ضد اب , براق , مات ) , مداد لب , برق لب , بالم لب

آرایش لب 

( 211 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • رژ لب جامد

  رژلب جامد - Solid lipstick

   رژ لب یکی از لوازم آرایش رایج دنیاست که تقریبا تمام خانم ها از آن استفاده می کنند. رژلب جامد همان رژلب های معروف و قدیمی هستند که با نام رژ جامد به فروش میرسند. معمولا نوع مات این رژلب ها دوام و ماندگاری بالایی دارد و به خوبی روی لب می نشیند , رژلب جامد با فرم های مختلف معمولی و مدادی و پیچی به فروش میرسد.
  تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی هومهر دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا می باشد.

 • رژ لب مایع

  رژلب مایع - lip gloss

  مجموعه ای از رژلب های مایع مات و براق

  رژلب مایع حجم دهنده

  رژلب مایع مات و ضدآب

  تمامی محصولات دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا می باشد.

 • مداد لب

  مداد لب - Pencil lips
  از مداد لب می توانید برای کشیدن خط لب و طراحی مجدد لب ها ، برای اضافه کردن خطوط به لب ها ( کوچک یا بزرک کردن لب ها ) و برای پر کردن لب به جای استفاده از رژ لب و برجسته کردن رنگ لب استفاده کنید.
  ویژگی یک مداد لب خوب
  با ماندگاری بالا و بافتی نرم برای استفاده همه
  نرم ، روان و راحت و از پخش شدن رژلب جلوگیری کند.
  دارای رنگی ماندگار ، بدون آنکه محو یا کمرنگ شود.

 • برق لب

  برق لب - lip gloss
  برق لب یکی از لوازم آرایشی پرکاربرد است. از آن برای براق کردن و یا دادن رنگی جزئی به لب‌ها استفاده می‌شود. برق لب با درخششی که بر روی لب ایجاد می‌کند لب را زیباتر و لطیف‌تر جلوه می‌دهد. برق لب نیز انواع گوناگونی دارد و به روش‌های مختلفی می‌شود از آن استفاده کرد. ممکن است برق لب در یک بطری کوچک استوانه‌ای و به شکل غلتکی باشد. یا اینکه مانند رژ لب‌های مایع دارای برس مخصوص باشد. نمونه دیگر آن تیوپی است و مایع برق لب درون یک تیوپ کوچک و گاها در رنگ‌های فانتزی عرضه می‌شود. نوع جدیدی از برق لب نیز وجود دارد که حاوی "حجم دهنده" است. این گونه از برق لب از موادی تشکیل شده معمولا بی‌ضرر هستند و می‌توانند یک جایگزین مناسب برای تزریق کلاژن باشند. البته اثرات حجم دهندگی در این محصولات موقتی هستند. برخی از انواع برق لب به شکل جامد و مانند رژ لب بی‌رنگ می‌باشند. از برق لب برای پوسته پوسته شدن لب‌ها هم استفاده می‌شود زیرا بافت چرب آن سبب ترمیم لب‌ می‌گردد.

 • بالم لب

  بالم لب - Lipstick
  بالم لب نوعی مرطوب کننده و پماد موضعی برای درمان خشکی لب و آبرسان لب است. جالب است بدانید که در لب هیچ غده عرقی وجود ندارد و در نتیجه هیچ گاه لب ها عرق نمی کنند. بدین دلیل است که در زمستان خشک می شوند و مدام آن ها را خیس می کنیم. برای آرایش لب ، از لاک لب ، رژلب ، خط لب و برق لب استفاده می کنیم. بالم لب نیز یکی دیگر از محصولاتی است که برای آرایش لب مورد استفاده قرار می گیرد.
  کاربرد بالم لب : بالم لب در رنگ های مختلفی وجود دارد و بعنوان مرطوب کننده نیز بکار می روند، قبل از استفاده از برق لب باید لب مرطوب باشد و بالم لب بهترین مرطوب کننده است. بالم لب می تواند به عنوان رژ لب هم بکار رود. البته رنگ بالم ها در برابر رژ لب بسیار تیز و نافذ است و هنگامی که غافلگیرانه لب هایتان را لیس می زنید متوجه می شوید که طعم آن بر خلاف طعم رژلب ناخوشایند نیست. آن ها طعم و رنگ متفاوتی دارند. مثلا اگر یک هلو را بو کنید می بینید که بالم لب شما هم مزه هلو می دهد.

در صفحه

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید