رنگ موی دائم

رنگ مو دائمی 

مجموعه بسيار كاملي از رنگ موهاي معروف و شاخص و برندهاي مطرح را سعي كرده ايم در اين قسمت قرار در كنار هم قرار دهيم ، تا به راحتي بتوانيد با توجه به تجربه شخصي قبلي از استفاده هركدام از آنها وهمينطور توضيحات دقيقي كه از هر برند در كنار محصولات گذاشته ايم ، رنگ موي مورد نظر خود را انتخاب كنيد.

باوجودي كه تمامي عكس محصولات با مجوز بهداشت و برچسب كد اصالت كالا مي باشد همراه با تاريخ انقضاء معتبر بازهم اين اطمينان را به شما مشتري عزيز ميدهيم كه تمامي محصولات با ضمانت اصلي و مجوز بهداشت بوده و خود را متعهد اين موضوع ميدانيم كه بر اساس قوانين تمامي رنگ موهاي موجود در فروشگاه داراي مجوز هاي لازم باشد. در رنگهاي ايراني داري برچسب سيب سلامت و رنگ موهاي  خارجي داراي كد اصالت كالا.

با مشاورين ما تماس بگيريد.

رنگ موی دائم 

( 510 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • رنگ مو تیوپی

  رنگ مو تیوپی - Thin-colored hair

  همانطور که رنگ مو انواع مختلفی دارد و در دو شاخه رنگ موی دایمی و موقت قرار میگیرد بسته بندی آن هم مدلهای متفاوتی دارد که از جمله میتوان به بسته بندی تیوپی رنگ مو اشاره کرد. بسته بندی تیوپی ، يكي از اصلي‌ترين انواع بسته‌بندي در صنايع مختلف به ويژه صنايع بهداشتي و آرايشي تبديل گرديده است . يكي از عوامل اصلي اين محبوبيت در صنعت بسته‌بندي را مي توان سهولت استفاده ، عدم آسيب پذيري در هنگام حمل و نقل و خواصي همچون سبكي به ويژه در انواع پلاستيكي آن اشاره نمود . رنگ موی تیوپی این ویژگی را دارد كه در انتهاي مصرف ، حداقل مواد را در انتهاي ظرف باقي مي گذارد.

 • رنگ مو کیت

  کیت رنگ مو - Hair color kit

  کیت رنگ مو ، تمامی ابزارهای مورد نیاز برای رنگ‌کردن موها را در اختیارتان می‌گذارد و دیگر نیازی به تهیه‌ی ابزار جداگانه ندارید که از نظر اقتصادی بسیار به‌ صرفه است. البته کیت های رنگ تنوع بسیار زیادی دارند و بسته به نوع بسته بندی آنها شامل : دستکش مخصوص رنگ کردن , برس رنگ , رنگ مو , اکسیدان , شامپوی مخصوص بعد از رنگ , نرم کننده بعد از رنگ و ... می باشد.
  خرید کیت رنگ مو با توجه به حجم کافی ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا و محتویاتش بسیار مقرون‌ به‌ صرفه و اقتصادی است.

در صفحه

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید