با توجه به نوسانات قیمت کالا ، در صورت افزایش قیمت آن کالا با شما تماس گرفته میشود

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید


رنگ موی دائم

رنگ مو دائمی 

مجموعه بسيار كاملي از رنگ موهاي معروف و شاخص و برندهاي مطرح را سعي كرده ايم در اين قسمت قرار در كنار هم قرار دهيم ، تا به راحتي بتوانيد با توجه به تجربه شخصي قبلي از استفاده هركدام از آنها وهمينطور توضيحات دقيقي كه از هر برند در كنار محصولات گذاشته ايم ، رنگ موي مورد نظر خود را انتخاب كنيد.

باوجودي كه تمامي عكس محصولات با مجوز بهداشت و برچسب كد اصالت كالا مي باشد همراه با تاريخ انقضاء معتبر بازهم اين اطمينان را به شما مشتري عزيز ميدهيم كه تمامي محصولات با ضمانت اصلي و مجوز بهداشت بوده و خود را متعهد اين موضوع ميدانيم كه بر اساس قوانين تمامي رنگ موهاي موجود در فروشگاه داراي مجوز هاي لازم باشد. در رنگهاي ايراني داري برچسب سيب سلامت و رنگ موهاي  خارجي داراي كد اصالت كالا.

با مشاورين ما تماس بگيريد.

رنگ موی دائم 504 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

 • رنگ مو تیوپی

  رنگ مو تیوپی - Thin-colored hair

  همانطور که رنگ مو انواع مختلفی دارد و در دو شاخه رنگ موی دایمی و موقت قرار میگیرد بسته بندی آن هم مدلهای متفاوتی دارد که از جمله میتوان به بسته بندی تیوپی رنگ مو اشاره کرد. بسته بندی تیوپی ، يكي از اصلي‌ترين انواع بسته‌بندي در صنايع مختلف به ويژه صنايع بهداشتي و آرايشي تبديل گرديده است . يكي از عوامل اصلي اين محبوبيت در صنعت بسته‌بندي را مي توان سهولت استفاده ، عدم آسيب پذيري در هنگام حمل و نقل و خواصي همچون سبكي به ويژه در انواع پلاستيكي آن اشاره نمود . رنگ موی تیوپی این ویژگی را دارد كه در انتهاي مصرف ، حداقل مواد را در انتهاي ظرف باقي مي گذارد.

 • رنگ مو کیت

  کیت رنگ مو - Hair color kit

  کیت رنگ مو ، تمامی ابزارهای مورد نیاز برای رنگ‌کردن موها را در اختیارتان می‌گذارد و دیگر نیازی به تهیه‌ی ابزار جداگانه ندارید که از نظر اقتصادی بسیار به‌ صرفه است. البته کیت های رنگ تنوع بسیار زیادی دارند و بسته به نوع بسته بندی آنها شامل : دستکش مخصوص رنگ کردن , برس رنگ , رنگ مو , اکسیدان , شامپوی مخصوص بعد از رنگ , نرم کننده بعد از رنگ و ... می باشد.
  خرید کیت رنگ مو با توجه به حجم کافی ، قیمت مناسب ، کیفیت بالا و محتویاتش بسیار مقرون‌ به‌ صرفه و اقتصادی است.

در صفحه
پشتیبانی آنلاین تلگرام فروشگاه اینترنتی هومهر
اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر