رژ لب جامد

رژلب جامد - Solid lipstick

 رژ لب یکی از لوازم آرایش رایج دنیاست که تقریبا تمام خانم ها از آن استفاده می کنند. رژلب جامد همان رژلب های معروف و قدیمی هستند که با نام رژ جامد به فروش میرسند. معمولا نوع مات این رژلب ها دوام و ماندگاری بالایی دارد و به خوبی روی لب می نشیند , رژلب جامد با فرم های مختلف معمولی و مدادی و پیچی به فروش میرسد.
تمامی محصولات در فروشگاه اینترنتی هومهر دارای مجوز بهداشت و کد اصالت کالا می باشد.

رژ لب جامد 

( 86 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • رژ لب جامد استیکی

  رژلب  - lip stick

  انواع رژلب جامد مات و براق ، به صورت مدادی و استیکی

  از بهترین برندهای آرایشی با مجوز بهداشت و کد اصالت کالا

 • رژ لب مدادی


  رژلب مدادی - Pencil lipstick

  انواع رژلبهای مدادی از برندهای مختلف آلمانی مانند لچیک LECHIC ، یوبه YUBE ، ماروکس MAROX ، بل BELL ، رومنس DEEP ROMANCE ، تایرا TYRA ، اسکارلت و برندهای ترکیه مانند گلدن رز و مودا و غیره در فروشگاه آرایشی هومهر همراه با مجوز بهداشت و کد اصالت کالای معتبر

 • رژلب جامد پالتی

  رژلب جامد پالتی - Solid Palette Lipstick

  پالتهاي رژلب جامد که از رنگ های متنوع و کاربردی تشکیل شده و تنوع رنگی آنها باعث شده کاربردهای فراوانی در آرایش داشته باشد. رژلب جامد پالتی شامل : پالت های تک رنگ و چند رنگ از جمله رژلبهای پالت های گریم می باشد .قلم موهای مخصوص پالت های رژلب شامل قلم موهای شماره 2 الی 4 میباشد. از اين پالت ها عمدتا برای زدن رژلب و طراحی لب ها استفاده می شود. همچنین در ترکیب با سایر رنگهای موجود می توانید رنگهای جدیدی تولید کنید. پالت های 12 رنگ و 6 رنگ رژلب یک محصول حرفه ای گریم محسوب می گردند و بسيار پر مصرف هستند و بیشتر در آرایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. تمامي پالتهاي رژلب موجود در فروشگاه هومهر كاملا اصلي با برچسب اصالت كالا با استعلام نام كالا و تاريخ مصرف مي باشد.

در صفحه

فروش ویژه

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید