logo
۰
:مبلغ سبد خرید

تمپتو
تمپتو
https://www.homehr.ir/brand/temptu
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود

معرفی برند تمپتو

تمپتو - TEMPTU

انجام تاتو روی بدن و یا صورت از دیرباز مورد توجه و علاقه ی انسان بوده است. امروزه تاتو کردن تصاویر پیچیده و رنگی روی بدن بسیار متدوال است و برای انجام هر چه بهتر این عمل باید از وسایل و مواد اولیه ی با کیفیت و مرغوب استفاده شود. بیش از سی و پنج سال پیش، شیمیدان معروف ساموئل زاکرمن فرمول Dura را از یک فرایند تمیز کردن رنگدانه اختصاصی اختراع کرد و یک نام تجاری متولد شد. از آن به بعد TEMPTU تولید کننده محصولات نوآورانه و ماندگار تاتو در جهان است که بر اساس فرمول های پیچیده بدن و ساختار پوست ساخته می شوند. این شرکت تولید کننده رنگ های متنوع تاتو با پایه ی روغنی است و محصولات خود را ه صورت کیت های حرفه ای در اختیار علاقه مندان قرار می دهد و شما می توانید رنگ تاتو تمپتو را با ماندگاری بالا و کیفیت عالی و تنوع بالا از فروشگاه اینترنتی هومهر تهیه نمایید.

راه های مراقبت از پوست تاتو شده!!

راستی برای مراقبت از پوست خود بعد از تاتو چه تدابیری اندیشیده اید؟ مخصوصا رسیدگی به پوست دست و صورت! برند درماتیپیک شامل کرم هایی است که به شدت برای رطوبت رسانی و تقویت پوست دست، ناخن و صورت مناسب هستند. حتما شنیده اید که نور خورشید و اشعه های UV، باعث کاهش کیفیت رنگ تاتو به خصوص در ماه اول اعمال کردن آن می شوند. برند لافارر نیز حاوی حاوی ضد آفتاب هایی است که می توانند از پوست تاتو شده شما در مقابل نور خورشید محافظت کنند و ماندگاری و کیفیت رنگ تاتو را حفظ نمایند.

پس اگر می خواهید تتویی ماندگار و با دوام داشته باشید، با محصولات این برندها، به خصوص رطوبت رسان ها و کرم های مراقبت کننده می توانید به پوست خود یک حال جانانه بدهید. این اتفاق با قیمتی بسیار فوق العاده برای شما خواهد افتاد چراکه اجناس هردو برند نام برده، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند و علت این موضوع داخلی بودن هر دوی انهاست. 

نمایش بیشتر ....