گریم

گریم

محصولات گریم که شامل محصولات گریم سینمایی و تئاترو گریم و میکاپ عروس میباشد

تمامی این محصولات دارای مجوز بهداشت و برچسب اصالت کالا قابل استعلام نام کالا و تاریخ تولید و تاریخ انقضاء دقیق می باشد.

مفتخریم که در زمینه محصولات گریم و میکاپ تخصصی کاملترین فروشگاه اینترنتی کل کشور عزیزمان ایران هستیم.

گریم 

( 514 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • فن های خشک گریم حرفه ای

  فن هاي سنگي كيك ميكاپ يا آكوا كالر

  شامل تمامی فونهای گریم کیک میکاپ كه با پد خيس استفاده مي شود و همان به اصطلاح پنكيك خشك است كه هم مي توان با پد خشك و هم با پد خيس مورد استفاده قرار گيرد.اين فن ها براي استفاده روزانه نيز مناسب پوستهاي خصوصا چرب بوده و براي ساعتهاي طولاني ماندگاري فراواني دارد.ضمنا بهترين مزيت بعد از پوشش عالي و دوام خوب ، مات بودن اين فن ها مي باشد و به همين خاطر حتي براي بدن نيز بسيار مناسب است و استفاده از اين محصول در زمان عكاسي بسيار مناسب است.

  توجه : در صورت استفاده مداوم از اين محصول از برند هاي  گريمي استفاده كنيد كه گياهي بود و استفاده طولاني مدت آنها باعث خستگي پوست شما نشود در اين مورد كيك ميكاپ هاي گريماس بهترين گزينه است.

 • فن های چرب گریم حرفه ای

  فن هاي چرب گريم

  به دليل ميزان فشردگي متنوع و در نتيجه پوشش كم و زياد تنوع بيشتري نسبت به فن هاي خشك داشته و به همين علت بايد در انتخاب اين محصول با توجه به كاربردهاي مختلف آنها دقت فراواني انجام دهيد.

  1-فشرده ترين محصول در فن هاي چرب كاموفلاژ ها مي باشند مورد استفاده براي قبل از كرم يا فن زدن است براي پوشش كامل تيرگيها و پستي بلنديهاي زياد پوست و بسيار فشرده و اصطلاحا خواب آنها روي پوست سخت است و حتي براي تركيب با ديگر فن هاي چرب بسيار مناسب است تا پوشش بيشتري به اين فن ها بدهد وبراي استفاده روزانه اصلا مناسب نيستند.

  2- فن پن استيك يا كرمهاي چرخشي داراي پوشش خوبي مي باشند و براي استفاده روزانه مناسب نيستند وبيشتر در گريم تخصصي استفاده ميشوند.

  3-كرم ميكاپ ها يا سوپرا كالر داراي پوشش خوبي مي باشند و براي استفاده روزانه مناسب هستند ،اما ماندن آنها رروي پوست بيشتر از 6 ساعت توصيه نمي شود.

  4-فونديشن ها يا همان كرم پودرهاي گريم كه براي استفاده روزانه بسيار مناسب هستند و داراي پوشش كمي مي باشند و به عنوان يك كرم روساز سبك بهترين محصول هستند.براي گريم داماد از اين فن ها بيشتر استفاده ميشود و بعد از استفاده از اين محصولل براي ماندگاري بيشتر مي توانيد از پودر فيكس و يا اسپري فيكس استفااده كنيد.

 • پالتهای گریم حرفه ای

  پالت چندکاره گريم و ميكاپ حرفه اي

   پالتهاي ميكاپ و گريم حرفه اي  که از رنگ های متنوع و کاربردی تشکیل شده و تنوع رنگی این محصول باعث شده کاربردهای فراوانی در آرایش داشته باشد. از اين پالت ها عمدتا برای سایه زدن، رژلب، طراحی صورت و حتی بدن استفاده می شود. همچنین در ترکیب با سایر اقلام موجود می تواند همانند کانسیلر عمل کند. پالت های 12 رنگ برای رفع نواقص صورت و یک محصول حرفه ای گریم محسوب می گردد وبسيار پر مصرف هستند و ضمنا برای کاربرد آن ، ترکیب با فون های گریم برای ایجاد سایه روشن ها، ترکیب و زیبایی و رفع نواقص صورت هم به صورت تکی و هم به صورت ترکیبی و هم به صورت پالت عرضه گردیده و میتوان استفاده کرد. تمامي پالتهاي گريم موجود در فروشگاه هومهر كاملا اصلي با برچسب اصالت كالا با استعلام نام كالا و تاريخ مصرف مي باشد.

 • محصولات و ابزارهای تخصصی گریم و میکاپ

  محصولات و ابزارهای تخصصی گریم

  شامل تمامی محصولاتي و ابزارهايي كه در گريم مورد استفاده است از جمله چسبهای لیفت ،اسپاچولا و پنس ها و انواع پدها و ابرهاي گريم و اسپري و پودر فيكسها و واتر میکاپ ها برای ارایش چشم و رژهای تک و ریملهای حرفه ای و پاک کننده های حرفه ای قبل و بعداز ميكاپ انواع تورها و چسبها و غيره..

  به دليل تنوع بسيار زياد قلمو هاي گريم شاخه تخصصي قلم موها را در فروشگاه ايجاد كرده ايم تا به راحتي براي تهيه قلم موهاي گريم حرفه اي به اين شاخه مراجعه كنيد و قلم موها را به همين دليل در اين شاخه به عنوان ابزار تخصصي گريم قرار نداده ايم.

 • انواع قلم مو

  انواع قلم مو

  اگر آرایشگر هستید یا آرایشگری را بصورت مبتدی آغاز کرده اید این نکته خیلی اهمیت دارد که انواع قلم موهای آرایشی را بشناسید و همچنین نحوه استفاده از آن را فراگیرید. قلم موهای آرایشی نقش بسیار زیادی در آرایش چهره شما دارد. مثلا برای گریم صورت شما حتما نیاز به قلم مو آرایشی دارید.
  برای قسمت‌های مختلف صورت شما فرچه یا برس آرایشی مخصوص و ویژه ای وجود دارد . برای یاد گرفتن هنر آرایش شما نیاز به تمرین زیاد دارید.
  برس‌های آرایشی ( فرچه‌ها ) کاربردها وانواع مختلفی دارند.این فرچه‌ها دقت شما را در استفاده از لوازم آرایشی بالا می‌برندو آرایش برروی صورت غیر طبیعی جلوه نخواهد کرد.اگر از فرچه‌های مناسب استفاده کنید نتیجه آرایشتان مثل این است که یک آرایشگر حرفه ای،آرایشتان کرده باشد.
  از آنجاییکه فرچه‌های آرایشی انواع مختلفی دارند شما حداقل باید اساسی ترین آنها را داشته باشید تا بتوانید،اصلی ترین کارهای آرایشی را انجام دهید. هر فرچه،از الیاف ودسته تشکیل شده است.
  الیاف (موهای) فرچه ممکن است مصنوعی یا طبیعی باشد و دستۀآن هم ممکن است چوبی یا پلاستیکی باشد.دسته باید محکم به الیاف متصل شده باشد.و الیاف هم نباید زبر باشند یا به پوست آسیب برسانند.
  دسته باید به گونه ای باشد که راحت دردست گرفته شود و نباید زیاد از حد کلفت باشد.فرچه‌هایی که از الیاف مصنوعی تهیه شده اند راحت تر تمیز می‌شوند و دوام بیشتری دارند. وقتی می‌خواهید فرچه آرایشی بخرید به جنس الیاف و دسته اش توجه کنید و جنس با کیفیت را بخرید.
  انواع فرچه‌های آرایشی (قلم مو)
  بسته به آن قسمت از صورت که قرار است آرایش شود،فرچه‌های آرایشی مخصوصی وجود دارد.مثلاً برای آرایش چشم‌ها از فرچه‌های خط چشم،مخلوط کننده آرایش،زاویه دار یا فرچۀ سایه استفاده کنید. برای لب‌ها می‌توانید از فرچه‌های جمع شدنی یا فرچه‌های دسته بلند استفاده کنید.
  برای صورت احتیاج به فرچۀ کرم پودر،فرچۀ محو کننده،فرچۀ رژگونه ، فرچۀ کابوکی kabuki و فرچۀ پنکیک ( پودر ) دارید.این فرچه‌ها می‌توانند نوک تیز،صاف و اسکنه خورده و خوش تراش باشند و برای هر نوع آرایشی که می‌خواهید داشته باشید،به کار می‌روند.
  کاربرد فرچه‌های آرایشی
  نوع برس آرایشی و کاربردشان،بستگی به آن قسمتی از صورت دارد که قرار است آرایش شود در ادامه توصیه‌ هایی برای استفاده از فرچه‌ها با توجه به محل مورد استفادۀ آنها ارائه می‌شود.
  ترتیب شماره‌ها از بالا به پایین :
  قلم پودر زن -  این قلمو مخصوص استفاده از انواع پودر‌های آرایشی با براشی نرم و سر پهن می‌باشد.به پیشنهاد تک رژ برای استفاده از رژگونه نیز از این برس استفاده کنید.
  10 و 12 و14 و16-  قلموی مخصوص برای زیر سازی پوست با انواع پودر‌های بیس آرایشی.با این قلمو پودر پایه را بر روی صورت خود محو و پخش کنید.
  5 و 6و 8-  قلموی مخصوص سایه چشم
  3 و 4 -  این قلمو برای محو کردن آرایش شما بکار میرود مثلا وقتی که دو رنگ سایه مختلف را در نقطه ی اتصال در هم محو میکنید یا پودر آرایشی را در زیر چشم خود محو میکنید.
  0 و 1و 2-  قلم موی مخصوص خط چشم ، فرچه ای کاملاً نرم و لطیف است که مو‌های لطیفی دارد که کمک می‌کند خط چشمتان را با دقت بیشتری بکشید. قلموی زاویه دار برای کشیدن خط چشم.این قلمو معمولا برای استفاده از خط چشم ژله ای استفاده میشود.
  قلم مو زبان گربه -  قلموی کوچک برای سایه دار کردن دور چشم با‌هاله ملایم و نازک.
  قلم موی دو گربه -  قلموی کوچک برای سایه زدن.
  قلم سر کج و سر صاف 3 و4 و5- براش مناسب برای سایه زدن در زیر ابرو با پودر مناسب یا سایه

  قلم بزرگ گونه - قلموی مرتب کردن میکاپ.به پیشنهاد تک رژ در پایان آرایش تان به آرامی‌با این قلمو روی پوست خود بکشید تا اگر پودر اضافی روی پوست شما باقی مانده محو شود و کل آرایش چهره شما هماهنگ شود.

  قلم سر کج 6 و 5- قلموی مخصوص ابرو برای برس کشیدن و مرتب کردن ابرو.به پیشنهاد تک رژ هر روز به آرامی‌در ابروهایتان برس مخصوص بکشید و آنها را مرتب کنید.این کار به رشد موهای ابرو نیز کمک خواهد کرد.همچنین قبل از استفاده از مداد ابرو یا سایه زدن در ابرو آن را با برس مخصوص شانه کنید.

 • محصولات تخصصی گریم تئاتر و سینما

  محصولات و ابزارهای گریم حرفه ای تئاتر و سینما

  این بخش از محصولات فروشگاه که شامل حرفه ای ترین محصولات گریم سینمایی و تئاتر می باشد با هدف آشنای و ارتقاء بیشتر دانشجویان وهنرجویان هنر سینما و تئاتر  و دسترسی راحتر این افراد به این محصولات ایجاد شده است.

  با توجه به سمینارها و اعیاد و جشنها و همینطور شبیه خوانی های فراوان در ایام مختلف خصوصا ماه محرم و نیاز فراوان به محصولات گریم در این مواقع با در نظر گرفتن مجوزهای لازم جهت انجام گریم به صورت حرفه ای اقدام به ایجاد این بخش از محصولات هومهر  کردیم.

  محصولاتی چون خون مصنوعی ، انواع سیلیکونهای قطعه سازی ، ژلاتین جامد و مایع ، خمیرمجسمه ، یخ برای ایجاد یخ زدگی ، فوم گرم ، موی طبیعی و ریش و سبیل مصنوعی ، کلاه طاسی ، سیلیکون قالب گیری، آلژینات ، پالت سفیدی مو و غیره

  این محصولات به زودی در فروشگاه قرار خواهد گرفت

در صفحه

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید