کیت لیفت مژه یومی لش - YUMI LASHES

YUMI LASHES TECHNOLOGY FOR PROFESSIONALS
پک کامل لیفت مژه
مخصوص استفاده حرفه ای
5 عدد ساشه حاوی مواد لیفت
5 عدد ساشه حاوی مواد فیکس
5 عدد ساشه حاوی مواد مرطوب کننده
4 عدد بیگودی مژه سایز کوچک
4 عدد بیگودی مژه سایز متوسط
4 عدد بیگودی مژه سایز بزرگ
1 عدد رنگ مژه مشکی با حجم 5 میل
هر عدد ساشه برای لیفت مژه مناسب 3 نفر و برای ابرو مناسب 2 نفر است
TINT یومی لش با حجم 15 میل
کشورسازنده: کره جنوبی


متفرقه

20,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کیت لیفت مژه یومی لش - YUMI LASHES TECHNOLOGY FOR PROFESSIONALS

استفاده از یک برند معتبر برای انجام فعالیت های مربوط به چشم مانند لیفت و لمینت مژه اهمیت بسیاری دارد. کیت لیفت مژه یومی لش از یک برند معتبر با ابزار کامل به شما کمک میکند که لیفت مژه را دقیق، سریع و با کیفیت بالا انجام دهید. این بسته بندی شامل 5 عدد ساشه حاوی مواد لیفت، 5 عدد ساشه حاوی مواد فیکس، 5 عدد ساشه حاوی مواد مرطوب کننده، 4 عدد بیگودی مژه سایز کوچک، 4 عدد بیگودی مژه سایز متوسط، 4 عدد بیگودی مژه سایز بزرگ، 1 عدد رنگ مژه مشکی با حجم 5 میل و 1 عدد TINT یومی لش با حجم 15 میل می باشد.

نحوه استفاده: در مرحله اول مواد باید بین 10-15 دقیقه روی ریشه مژه باقی بماند و به هیچ عنوان به نوک مژه برخورد نکند. در صورتی که مشکل تیرویید یا دیر باز کردن رنگ مو دارید میتوان 15-20 دقیقه روی مژه ها باقی بماند. مرحله دوم مواد را 5-10 دقیقه به کل مژه ها بزنید. برای مصرف رنگ و اکسیدان یومی لش (یک سانت رنگ به علاوه دو قطره اکسیدان) که به مدت 5-10 دقیقه بماند. در مرحله ی سوم مواد کراتین باید 24 ساعت روی مژه ها بماند.

نگهدای پس از لیفت: تا 24 ساعت با آب تماس نداشته باشد. به مژه ها دست نزنید و هنگام خواب با بالشت تماس نداشته باشد. 24 ساعت اول با برس تمیز مژه ها را به سمت بالا برس بکشید.

حتما در مرحله ی اول از پد گرم استفاده شود. پنبه یا پد را توی آب گرم بزنید و روی کاور پلاستیکی قرار دهید و مکث کنید و برای تاثیر بیشتر روی آن حوله قرار دهید و چند بار این عمل را تکرار کنید تا مواد کاملا جذب مژه شود.

شاخه محصول: مواد فر، کاشت و لمینت مژه

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر