نرم کننده دوفازی یانسی (با رایحه میوه های جنگلی) - YUNSEY 100ml

نرم کننده دوفازی یانسی (با رایحه میوه های جنگلی)   YUNSEY 100ml

مشخصه ها :

اثر فوری و ترمیم کننده و مغذی
ترمیم لایه خارجی مو، افزایش حالت پذیری مو
افزایش لطافت، درخشندگی . انعطاف پذیری مو می گردد.
تغذیه ساختار داخلی مو
ترمیم قسمت های آسیب دیده

حجم محصول: 100ml

کشور سازنده: اسپانیا

یانسی - YUNSEY

168,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

نرم کننده دوفازی یانسی (با رایحه میوه های جنگلی)   YUNSEY 100ml

اسپری موی دوفاز ویگورانس (یانسی)  یک اسپری آبرسان برای رطوبت و آبرسانی برای مو است این اسپری دوفاز برای موهای که خشک هستند احتیاج به نرم شدن و از بین رفتن خشکی مو و وز مو هست مناسب است اسپری دوفاز یانسی  از گره خوردن مو و وز مو ,خشکی مو,شکنندگی مو بر اثر گرمای سشوار و غیره جلوگیری می کند.فاز اول  سرم مو ویگورانس باعث ترمیم شدن  و تغذیه فوری لایه خارجی , افزایش حالت پذیری و درخشندگی مو میشود.در ضمن از وز و گره خوردن مو جلوگیری می کند.

فاز دوم اسپری مو ی به سراغ قسمت های عمیق مو که در اثر رنگ و دکلره آسیب دیده است رفته  و از ایجاد الکتریسیته ساکن بین تارهای مو جلو گیری میکند..

اسپری دوفاز موی یانسی حاوی ویتامینهای A,E,F,H,Bوعصاره گیاهان و میوه های مفید جنگلی است که باعث افزایش گردش خون در سر شده و باعث تسریع در ترمیم مو می شود.

در ساختار اسپری ترمیم کننده مو یانسی  روغن جوجوبا و عصاره آواکادو وجود دارد که با ترکیب  سبکی که دارند علاوه بر اینکه مو را چرب نمیکند موجب آبرسان و ترمیم کننده و درخشان کننده عالی و نرمی ,لطافت مو می شود.

اسپری مو ویگورانس  بعد از حمام  برروی موی  دونم (موهای خود را کمی خشک کنید اما مو رطوبت داشته باشد) استفاده می شود. قبل از استفاده سرم مو را  تکان داده و چند بار بر روی مو اسپری کرده و موهای خود راسشوار بکشید .

روش مصرف :

ابتدا اسپری را به خوبی تکان دهید تا هر دو فاز کاملا مخلوط گرند سپس به طور یکنواخت بر روی تمامی موی مرطوب اسپری نمایید.

برچسب ها