سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال maral 450ml

سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال - maral

تغذیه کننده موهای خشک و تخریب شده

عامل ترمیم کننده مو

حالت دهنده مو

حاوی روغن آرگان عدم ایجاد سنگینی بر مو

حجم محصول : 450ml

کشور سازنده : ایران

کد بهداشتی : 56/18883

مارال - MARAL

810,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه


سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال - maral

 اگر در زمانی به غیر از زمان بعد از حمام، می‌خواهید از سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال استفاده کنید حتما پیش از استفاده مو‌های خود را مرطوب کنید.

 تأثیر استفاده  سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال  موجب می‌شود که موهای شما موخوره را به خاطره ها بسپارد و به هیچ عنوان وز و نا فرم و بد حالت نشود.

سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال در خود انواع ویتامین های گروه ب را دارد همچنین از کراتین فوق‌العاده بالایی نیز سود می‌برد.

آبرسانی و تأمین چربی مورد نیاز مو برای رشد طبیعی و البته کاملا مناسب یکی دیگر از ویژگی های مثال زدنی سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال  است.

روش مصرف : ابتدا سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال  را به خوبی تکان دهید تا مایع داخل سرم یک دست شود. بهترین زمان برای مصرف سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال بعد از حمام است زمانی که موهای شما هنوز مرطوب است بنا به اندازه لازم بین دو تا چهار بار از سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال ‌ بر روی مو های خود اسپری کنید. حالا موهایتان را کمی ماساژ دهید و سعی کنید سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال ‌ به کف سرتان برسد سپس می‌توانید موهای خود را براشینگ کنید و از سشوار یا اتوی مو بهره ببرید.

سرم موی دو فاز روغن آرگان مارال نیازی به آبکشی ندارد.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر