کرم صاف کننده قوی مو ولاستریت - WELLASTRATE

Wellastrate Straight Hair Cream

کرم صاف کننده و حالت دهنده موی سر از نوع قوی
نرم کننده و درخشان کننده مو
مناسب برای موهای ضخیم، فر، وز و مجعد
حاوی روغن جوجوبا
کشور سازنده : ایران
حجم محصول : 180ML
شماره پروانه بهداشتی : 16/15248

ولا - WELLA

900,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


  کرم صاف کننده قوی مو ولاستریت - WELLASTRATE

  کرم صاف کننده مو قوی ولاستریت همراه با روغن جوجوبا کرم جدیدی برای صاف کردن موی سر می‌باشد. این کرم صاف کننده مناسب برای موهای ضخیم ، فر، وز و مجعد طراحی شده و فرمول جدید آن به موها حفاظتی بهینه بخشیده و مجعد ترین موها را به طور مؤثری صاف می‌کند. پس از استفاده از کرم صاف کننده مو ولاستریت موهای شما کاملاً صاف و با درخشندگی طبیعی خواهند شد. بسته بندی این صاف کننده شامل یک تیوپ 90 میلی لیتری کرم صاف کننده و یک تیوپ 90 میلی لیتری کرم خنثی کننده می‌باشد.
  ولاستریت با فرمول جدید بسیار موثر بوده در حالیکه اثر ملایمی بر روی مو دارد . این ماده صاف کننده مو توسط واحد تحقیقات ولا بدست آمده است . ولاستریت براساس جنس مو ها در دو نوع فرموله شده است : قوی و معمولی
  معمولی : برای موهای نازک ، متخلخل ، آسیب دیده و یا رنگ شده
  قوی : مناسب برای موهای ضخیم ، فر ، وز و مجعد

  نوع قوی یا معمولی ولاستریت را با محافظت کننده مو کلسترال سوپر مخلوط کنید.
  نوع قوی :یک قسمت کرم صاف کننده ولاستریت و یک قسمت کلسترال سوپر
  نوع معمولی :دو قسمت کرم صاف کننده ولاستریت یک قسمت کلسترال سوپر
  همیشه نوع ولاستریت را براساس جنس مو ها انتخاب کنید،نه براساس میزان فر مو،
  برای تعیین زمان تاثیر و واکنش بر روی مو ، قبل از شروع عملیات صاف کردن مو ، تست مقدماتی را بر روی یک دسته از تارهای مو انجام دهید:
  مقدار کمی از کرم صاف کننده ولاستریت را روی  رشته های مو از یک سانتیمتر مانده به ریشه زده و به طور یکنواخت تا نوک مو هایتان بمالیید . 5 الی 10 دقیقه صبر کنید سپس با شانه غیر فلزی شانه کنید دوباره کرم صاف کننده ولاستریت را روی رشته های مو بمالید و حداکثر تا بیست دقیقه بگذارید بماند . با آب کاملا بشویید به طوری که از نبود مواد شماره یک به طور کامل روی مو مطمین شوید . سپس مقدار کمی کرم خنثی کننده ولاستریت را به رشته های مو به طور یکنواخت بمالید و شانه کنید . 10 الی 15 دقیقه صبر کنید و کاملا با آب بشویید و اگر تارهای موی آزمایشی شکسته و یا آسیب دیده باشند ، تا زمانی که مو ها وضعیت اولیه خود را به دست نیاورده اند از آن استفاده نکنید . اگر پوست سر شما حساسیت دارد ، زخم است یا پوست آن رفته و یا شرایط غیر عادی دیگری دارد از صاف کننده استفاده نکنید . اگر می خواهید که موهایتان را بیشتر صاف کنید قبل از مصرف دوباره ، یک هفته صبر کنید.

  توجه:

  در نظر داشته باشید زمان مکس مواد روی سر با توجه به ضخامت و مقاومت موها مشخص می شود، پس بهتر است با تست مقاومت مو در زمان استفاده از آسیب به ساقه موهایتان جلوگیری کنید.

  ضمنا مواد را حتما از یک سانت مانده به ریشه استفاده کنید و از تماس مواد با ریشه مو خودداری کنید. 

  اگر تا به حال از این مواد صافی استفاده نکرده‌اید بهتر است زیر نظر آرایشگر استفاده شود.

  برن محصول : ولاستریت - WELLASTRATE

  برچسب ها