کرم پودر آمیتیس 14 Amitices Foundation Make up

کرم پودر آمیتیس 14 Amitices Foundation Make up

کرم پودر آمیتیس با پوشش فوق العاده طبیعی و یکنواخت، بسیار نرم و بادوام است. به علت داشتن spf25 رطوبت پوست را حفظ و از پوست در مقابل آلودگی هوا و اشعه آفتاب محافظت می کند. این محصول به علت نداشتن اسانس معطر بر روی پوست های حساس توصیه می شود.

کشور سازنده : کره جنوبی

آمیتیس - Amitice

1,600,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کرم پودر آمیتیس 14 Amitices Foundation Make up


واژه زیبایی، به گونه ایست که هر فرد خواهان اوست. داشتن پوستی شفاف و زیبا یکی از مهمترین عامل حفظ زیبایی و طراوت است. البته در داشتن پوستی زیبا، عواملی همچون رژیم غذایی نقش مهمی دارد، اما کافی نیست. کرم پودر، محصولیست که با پوست شما را شفاف و با طراوت می سازد و پوستی بی نقص را به شما هدیه می کند. در این راه باید به نکات ویژه‌ای توجه کنید، یکی از اولین نکات توجه به فصلی است که می‌خواهید در آن زیباتر باشید. مثلا در هوای گرم از کرم پودرهای مایع استفاده نکنید و در هوای سرد کرم پودرهای غلیظ‌تر مناسب‌ترند. این محصولات می‌توانند مایع، پودر و یا کرم باشند اما انتخاب آن‌ها به‌جز فصل به پوست شما هم‌بستگی دارد. در انتخاب کرم پودر به این توجه داشته باشید که قرار نیست رنگ پوست خود را تغییر دهید. تنها می‌خواهید رنگی یکدست در صورت خود داشته باشید.

پس مناسب‌ترین رنگ برای شما رنگ پوست شما است. و بهترین معیار در نظر داشتن پوست گردن است تا پوست صورت و گردن شما دورنگ متفاوت نداشته باشد و زیباتر به نظر برسید. در انتها در نظر داشته باشید که اگر پوستی چرب دارید بهتر است از یک محصول بدون چربی یا با منشا آبی استفاده کنید. چنانچه پوست شما خشک است، یک کرم پودر چرب‌تر سازگاری بهتری باپوست شما خواهد داشت. اما از یاد نبرید که یک پارامتر پنهان نیز وجود دارد و آن ماندگاری است. هرچند که کرم پودری با پایه آب معمولا مناسب‌تر است اما ماندگاری چندانی نخواهد داشت و معمولا پوشانندگی با کرم پودرهای چرب‌تر بیشتر است.
برند معتبر Amitice یکی از برترین کرم پودرهای موجود را در چندین مدل مختلف ارائه می کند. کرم پودر آمیتیس با پوشش فوق العاده طبیعی و یکنواخت، بسیار نرم و بادوام است. به علت داشتن spf25 رطوبت پوست را حفظ و از پوست در مقابل آلودگی هوا و اشعه آفتاب محافظت می کند. این محصول به علت نداشتن اسانس معطر بر روی پوست های حساس توصیه می شود.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر