ست براش 15 عددی گریم زد.وان - Z.ONE

Z.ONE  Z340-15 PCS Makeup Brush Kit

تراکم زیاد
جنس نرم و لطیف
قیمت مناسب
ترکیبی از براش ها کاربردی
دوام بالا
الیاف طبیعی
حجم محصول: 15 عدد
کشور سازنده: چین

زد.وان - z.one

2,900,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه


برای داشتن یک آرایش بی عیب‌ و نقص علاوه بر استفاده از مواد آرایشی با کیفیت می‌بایست از ابزار مناسب هم استفاده کرد، یکی از این ابزار‌ها استفاده از براش ها و قلم‌مو‌های آرایشی است. برای قسمت‌های مختلف صورت براش های متفاوت با کاربردی خاص وجود دارد که استفاده از این براش ها دقت را در هنگام آرایش کردن بالا برده و به انجام آرایشی طبیعی کمک می‌کند. انواع مختلفی از این براش ها وجود دارد اما برای یک فرد معمولی خرید همه‌ی آن‌ها لازم نیست و چنانچه پرکاربردترین و اساسی‌ترین‌ها را داشته باشید، کافی است. براش ها ممکن است دارای الیاف طبیعی و یا مصنوعی باشند که بدیهی است فرچه‌ها با موی طبیعی گران‌تر باشند اما دوام کمتری دارند.
برند زد.وان (Z.one) که تولید کننده محصولات و تجهیزات آرایشی است، ست براش آرایشی 15 تکه خود را برای راحتی بیشتر مصرف کنندگان با ترکیب پرکاربردترین آن‌ها به بازار عرضه کرده است.

ست 15 عددی براش آرایشی زد وان مدل Z-340‌ شامل:
دو براش باد بزنی
دو براش بزرگ
یک براش متوسط
هفت قلم کوچک آرایشی که عملاً  ست 15 عددی برس آرایشی Z.ONE مدل Z-340‌ را به یکی از بهترین ست های آرایش چشم و ابرو تبدیل کرده است.
یک قلم اسفنجی.
دو شانه یکی مخصوص مژه و یک مخصوص ابرو و حتی اصلاح ابرو.

این محصول با فضای کمی که اشغال می‌کند برای هر نوع کیف دستی مناسب بوده و نیاز شما را رفع می‌کند.شرکت زد.وان در سری محصولات و لوازم جانبی خود سعی کرده محصولاتی را تولید کند که مورد نیاز اکثر مصرف کنندگان باشد و این کیف با طراحی مناسب و ابزارهای پرکاربرد نیاز خیلی از ما را رفع خواهد کرد.

برچسب ها