ماسک تثبیت کننده رنگ مو ترزمه فاقد سولفات 300 میل - Tresemme

Tresemme Colour Shineplex Sulphate Free Mask

تثبیت کننده رنگ مو
پوشش کوتیکول مو و افزایش ماندگاری رنگ مو
محافظ مو در برابر اشعه های مضر آفتاب
حاوی روغن کاملیا
تقویت و تغذیه کننده مو
افزایش درخشندگی مو تا 3 ماه
حجم محصول: 300 میل
کشور سازنده: آمریکا

ترزمه - TRESemme

2,400,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

اگر موی خشکی دارید یا موهای شما آسیب دیده و یا نیاز است که موهای خود را تقویت کنید، ماسک مو می‌تواند به شما در برطرف کردن مشکلات گفته شده بسیار کمک کند. فوایدی که ماسک مو می‌تواند برای مو های شما داشته باشد عبارتند از: تقویت مو، درخشان کننده مو، رفع مو خوره، رفع وز مو، ترمیم مو، آبرسانی به موها، مرطوب کننده مو ها و ... 
ماسک مو ترزمه محصول کشور آمریکا است.فرمولاسیون این ماسک مو غنی شده از روغن کاملیا می باشد؛ که این روغن مقادیر قابل توجهی از انواع آنتی اکسیدان های مختلف و ویتامین هایی مانند ویتامینA و ویتامین B را در خود جای داده است که موجب تغذیه و تقویت موها می شود.
مواد موثری که در این ماسک وجود دارد می‌توانند به عمق تارهای مو نفوذ کنند و به احیای موها کمک کنند. اما یکی از مهمترین کارکردهای ماسک تثبیت رنگ مو ترزمه، محافظت این ماسک از موهای شما در برابر اشعه‌های مضر آفتاب مسوم به UVB  و UVA است. این اشعه‌ها می‌تواند هر چیز رنگ شده را رنگ پریده کنند و به خصوص روی موهای شما تأثیر بسیار بدی می‌گذارند و آن‌ها را بی جلا و رنگ مرده جلوه می‌دهند.
ماسک مو فاقد سولفات ترزمه توانایی این را دارد که در برابر این اشعه‌های مضر آفتاب کاملاً مقاومت کند و موهای شما را از رنگ باختگی حفظ کرده و آن جلای اولیه موهای شما را تا مدت‌ها پا برجا نگه دارد.

برچسب ها