شیر پاک کن 2×1 همراه با تونر نیوآ NIVEA 2IN1 CLEANSER & TONER

شیر پاک کن  2×1 همراه با تونر نیوآ NIVEA 2IN1 CLEANSER & TONER
نرم کننده پوست
غني شده با عصاره نيلوفر آبي و ويتامين
پاک کردن ناخالصي ها و آرايش
پاک و شفاف کردن پوست بدون باقي گذاشتن هيچ اثري
پاک کننده آرايش و آلودگي روزانه
پاک کننده براي نقاط حساس اطراف چشم
احساس شادابي پوست

حجم : 200ml

شماره پروانه بهداشتی: 1020476248823328
 

نیوا - Nivea

230,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

شیر پاک کن  2×1 همراه با تونر نیوآ NIVEA 2IN1 CLEANSER & TONER
همان طور که استفاده از لوازم آرایشی در میان خانم‌ها تبدیل به امری همیشگی و دائمی شده، استفاده از پاک کننده هم به همین اندازه اهمیت دارد؛ جهت پاک کردن آثار آرایشی از روی صورتتان بهتر است از پاک‌کننده‌های آرایشی سازگار با پوستتان استفاده کنید، استفاده از آب و صابون به‌عنوان پاک‌کننده به شما کمک خواهد کرد اما باید گفت آسیب‌های به پوست وارد می‌کند که در دراز مدت مشخص خواهد شد و خشک شدن پوستتان را تشدید خواهد کرد. پاک‌کننده‌هایی که در بازار موجود است با توجه به نیاز پوست شما در انواع شیرپاک‌کن، تونیک، ژل و غیره تولید می‌شوند.

برای نرم و شاداب نگه داشتن پوست معمولی تا مختلط در تمام طول روز، تعادل رطوبتی آن باید در هنگام پاک کردن مورد توجه قرار بگیرد شیر پاک کن و تونر نشاط آور 2 در 1 اکسپرس نیوا، پاک کنندگی و تونینگ را در یک گام ساده ترکیب کرده است. غنی شده با عصاره نیلوفر آبی و ویتامین، این محصول تعادل طبیعی رطوبت پوست را همزمان با پاک کردن آلودگی و آرایش مورد توجه قرار می دهد. ناخالصی هاو آرایش را به سادگی پاک می کند. فرمول 2 در 1 اکسپرس، بدون باقی گذاشتن هیچ اثری، در یک مرجله پوست را پاک و شفاف می کند.

روش مصرف:فرآورده را بر روي پد پنبه اي بريزيد، به آرامي پد را بر روي صورت و پلك ها بماليد، در صورت نياز آبكشي نماييد. از تماس مستقيم با چشم ها خودداری کنید ، اگر فراورده به داخل چشم نفوذ كرد با آب شستشو دهيد.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر