با توجه به نوسانات قیمت کالا ، در صورت افزایش قیمت آن کالا با شما تماس گرفته میشود

 دوست دارم از هومهر خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

پاسخ:  علاوه بر سابقه فروشگاه هومهر به مدت 13 سال ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت  و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت هومهر با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
همچنین هومهر طی این چند سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از هزاران مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان یک فروشگاه کاملا قابل اعتماد شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد هومهر استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به چند روش حضوری یا تلفنی و یا در زمان آنلاین بودن پشتیبانی سئوالات خود مطرح کنید.

آیا برای خرید از هومهر، حتما باید در سایت عضو باشم؟

پاسخ:  عضویت در فروشگاه اینترنتی هومهر اجباری نمیباشد و میتوان خرید بدون عضویت داشت،ولی مشتریانی که خرید با عضویت انجام میدهند میتوانند در آینده از کوپن تخفیف بهره مند شوند.
با عضویت در هومهر می‌توانید:
- سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید
- به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید
- لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید
- نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید
- در جریان فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات قرار گیرید و همچنین رسید خرید و اطلاعات خرید خود را در ایمیل خود میتوانید ببینید


پشتیبانی آنلاین تلگرام فروشگاه اینترنتی هومهر
اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر