دوست دارم از هومهر خرید کنم، اما هنوز کاملاً به خرید اینترنتی اعتماد ندارم، چگونه مطمئن باشم که پس از خرید، کالا به دست من می‌رسد؟

پاسخ:  علاوه بر سابقه فروشگاه هومهر به مدت 13 سال ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت  و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت هومهر با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
همچنین هومهر طی این چند سال سابقه فعالیت و تحویل موفق سفارشات به بیش از هزاران مشتری و ارائه خدمات مورد انتظار مشتریان، سابقه درخشانی از فعالیت خود ایجاد نموده و همواره به عنوان یک فروشگاه کاملا قابل اعتماد شناخته شده است. بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد هومهر استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به چند روش حضوری یا تلفنی و یا در زمان آنلاین بودن پشتیبانی سئوالات خود مطرح کنید.

آیا برای خرید از هومهر، حتما باید در سایت عضو باشم؟

پاسخ:  عضویت در فروشگاه اینترنتی هومهر اجباری نمیباشد و میتوان خرید بدون عضویت داشت،ولی مشتریانی که خرید با عضویت انجام میدهند میتوانند در آینده از کوپن تخفیف بهره مند شوند.
با عضویت در هومهر می‌توانید:
- سریع‌تر و ساده‌تر خرید کنید
- به سادگی سوابق خرید و فعالیت‌های خود را مدیریت کنید
- لیست علاقمندی‌های خود را بسازید و تغییرات آنها را دنبال کنید
- نقد، بررسی و نظرات خود را با دیگران به اشتراک گذارید
- در جریان فروش‌های ویژه و قیمت روز محصولات قرار گیرید و همچنین رسید خرید و اطلاعات خرید خود را در ایمیل خود میتوانید ببینید