logo
۰
:مبلغ سبد خرید

ماروکس
ماروکس
https://www.homehr.ir/brand/marox
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود

معرفی برند ماروکس

محصولات آرایشی ماروکس - marox

برند آلمانی ماروکس MAROX شامل انواع مداد آرایشی و خصوصا خط لبهای عالی میباشد ، که تماما ضد حساسیت بوده وهمراه با مجوز بهداشت و کد اصالت کالا در فروشگاه هومهر عرضه میشود. محصولات ماروکس دارای خط چشم و رژ لب مدادی و مداد ابروهای عالی نیز هست. کانسیلرهای عالی ماروکس شناخته شده ترین محصول این برند در فروشگاه هومهر یکی از پرفروشترین محصولات ماروکس است.

نوع اجناس آرایشی
تعداد اجناس بیش از 30 عدد!
تست حیوانی  ندارد
مواد شیمیایی  ندارد

معرفی بهتری برندهای آرایشی جایگزین!!

خب متاسفانه این روزها محصولات این شرکت به ندرت در بازار ایران یافت می شوند پس بهترین راه این است که به سراغ جایگزین هایی برویم که به معنای واقعی کلمه می توانند به جای محصولات Marox استفاده شوند. یکی از این جایگزین های جذاب، محصولات میبلین است که حاوی تعداد زیادی پالت های جذاب و لوازم آرایشی بی نظیر است که همگی ساخت بهترین کشور های اروپایی و آمریکایی می باشند. پس هم قابل اعتماد هستند و هم بسیار با کیفیت و درجه یک!!! 

برند بعدی که علاقه مندیم به شما معرفی کنم، یک شرکت آرایشی نیست اما برخی محصولاتش کاملا به آرایش صورت ارتباط دارند، به عنوان مثال یک دسته کرم پودر قدرتمند دارد که برای کاور کردن صورت عالی هستند، از طرفی تونر قدرتمندی دارد که پکسازی پوست را کامل می کند، این برند، برند اوردینری نام دارد که کمپانی کانادایی بسیار قدرتمند است. 

راستی اگر قصد این را دارید که خرید خط چشم انجام دهید و یک خرید بی نظیر داشته باشید که مطمئن و اصیل باشد، فروشگاه هومهر امکان تهیه این دسته ابزار آرایشی را در دسته بندی مخصوص به خود قرار داده است. البته یک نکته را باید به شما بگوییم! آنهم این است که هر لوازم آرایشی که از وبسایت هومهر بخرید، اصل است و هومهر هیچ علاقه ای به فروش اجناس فیک ندارد. 

در نهایت امیدواریم با معرفی این صفحات و محصولات جایگزین ، بتوانید جای خالی برند ماروکس را پر کنید و ابزارهای آرایشی با کیفیت و درجه یکی داشته باشید. کسی چه میداند شاید در اینده، محصولات شرکت Marox در بازار، به شکل سابق فراوان شدند و هومهر توانست دوباره موجودی این شرکت محبوب را تکمیل کند. با اینحال، جایگزین هایی که معرفی شد، اگر از این برند بهتر نباشند، قطعا از نظر کیفی هیچ تفاوتی با ان ندارند.