logo
۰
:مبلغ سبد خرید

هد اند شولدرز
هد اند شولدرز
https://www.homehr.ir/brand/head-shoulders
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود

معرفی برند هد اند شولدرز

هد اند شولدرز - Head And Shoulders

بیش از 50 سال است که هد اند شولدرز حافظ سلامتی پوست سر میلیون ها مصرف کننده است. شامپوهای هد اند شولدرز مناسب برای از بین بردن شوره جلوگیری از خشکی پوست ازبین بردن خارش التیام التهاب پوست و کنترل چربی مو و سطح پوست سر می باشد.علاوه بر این استفاده از محصولات هد اند شولدرز هفت مزیت زیر را برای سلامت پوست و موی سر به ارمغان می آورند:
از بین بردن شوره
جلوگیری از خشکی پوست
ازبین بردن خارش
التیام التهاب پوست
کاهش قرمزی پوست
کنترل چربی (مو و سطح پوست سر)
زیبایی بخشیدن به مو

شما می توانید این محصولات را با شماره پروانه بهداشتی و اطمینان از اصالت کالا از فروشگاه اینترنتی هومهر تهیه نمایید.

نمایش بیشتر ....

از سال 2007 شرکت هد اند شولدرز با بکارگیری ترکیبات خاص حاوی پريتينيون زينک (ZPT) در شامپوهای خود، علت ریشه ای شوره سر را در زنان و مردان هدف قرار داده و با عملکرد مناسب توانسته است احساس داشتن موهایی سالم و زیبا را برای مصرفکنندگانش زنده کند. برند هد اند شولدرز با مجموعۀ کامل محصولات شامپو و نرم کنندۀ خود برای خانم ها و آقایان موهای سالم و خوش حالت را به ارمغان آورده است.
هد اند شولدرز برای از بین بردن این باور غلط که شورۀ سر تنها پوسته های جدا شده از سطح پوست سر هستند، بسیار تلاش نموده است. در واقع دیده شدن این پوسته ها که نشانۀ وجود پوست سر ناسالم است در نتیجۀ واکنش طبیعی بدن به قارچ مالاسزیا گلوبوزا (ام گلوبوزا) است که بر روی پوست سر 100% جمعیت بزرگسالان یافت می شود.
پیشرفت های حاصل شده در زمینۀ مراقبت از پوست سر که مرهون شناسایی ژنوم قارچ مالاسزیاگلوبوزا است، دانشمندان بخش زیبایی شرکت پراکتر اند گمبل و بطور خاص هد اند شولدرز را قادر ساخته است تا درمانهای بهتر و موثرتری برای شورۀ سر کشف نمایند.
مادۀ اختصاصی اکسید پریتینیون زينک و فرمولاسیون پرآب و املاح شامپوی هد اند شولدرز ابزاری مناسب جهت جلوگیری از رشد و تکثیر قارچ مالاسزیا گلوبوزا و ازبین رفتن این قارچ بوده و در ادامه سلامت مو را فراهم می سازد.