مراقبت پوست و مو

محصولات مراقبت پوست ومو

تمامی محصولات مراقبت پوست مو در فروشگاه هومهر با مجوز بهداشت و برچسب اصالت کالای معتبر می باشد. و تمامی عکسهای محصولات بدون هیچ گونه فتوشاپی عین عکس خود محصول و موجود در فروشگاه است.این محصولات را مناسب ترین قیمت در فروشگاه هومهر عرضه می شود.

مراقبت پوست و مو 

( 1801 محصول وجود دارد )

زیرشاخه ها

 • مراقبت پوست

  محصولات مراقبت پوست - Skin Care

  تمامي اين بخش از محصولات به انواع كرم هاي روز وشب 

  كرم ها و سرم هاي  ضد چروك صورت و دور چشم

  كرمهاي تخصصي پاكسازي پوست

  محصولات ضد پيري و آنچه كه پوست به آن نياز دارد به صورت تخصصي و براي تمامي سنين وجود دارد.

  ضمنا علاوه بر محصولات تقويت پوست صورت محصولات مراقبت پوست بدن مثل انواع لوسيون ها و كرم هاي مخصوص پوستهاي مختلف نيست در اين بخش موجود مي باشد.

  لازم به ذكر است كه تمامي اين محصولات به دليل حساسيت استفاده كاملا تاييد شده وزارت بهداشت و داراي كد اصالت كالا و در محصولات ايراني داري مجوز سيب سلامت مي باشد كه كاملا در عكسهاي محصولات قابل مشاهده است.

 • مراقبت مو

  مراقبت مو - Hair care products

  ‎همه ی ما با هم تفاوت داریم و موهایمان نیز متفاوت می باشند.

  ‎نگهداری از موها فراتر از شستشوی منظم است. ‎استفاده از شامپو اقدامی اساسی در نگهداری روزانه ی مو می باشد، اما موهای شما نیاز به محصولات دیگری هم دارند. ‎

  عوامل زیادی از قبیل : استرس ، خستگی ، اضطراب، رژیم غذایی نامناسب، بیماری، آلودگی، ….. و همچنین استفاده از محصولات نامناسب برای مو، باعث کسالت مو می شوند.

  ‎چگونه مویی سالم و زیبا داشته باشیم؟ ‎مطمئناً شما هم به سلامت، طراوت و شادابی موی خود علاقمندید. اما بهره مندی از موی سالم و زیبا به چیزی بیش از علاقه نیازمند است و در واقع مستلزم توجه کافی و مراقبت شایسته از آن است.

  ما در اين قسمت از فروشگاه سعي كرده ايم تا بهترين و كاملترين مجموعه از تقويت كننده ها و شامپوها از بهترين برندهاي تخصصي مو مثل باباريا babaria ، بس BES، يانسي yunsey ، اليو olive ، وبسياري ديگر را در كنار هم قرار دهيم تا بتوانيد به راحتي اين محصولات را كه تماما داراي مجوز بهداشت و كد اصالت كالا كه در عكس محصولات و حتي در توضيحات آن نوشته شده است را با خيالي آسوده تهيه كنيد.

 • بهداشت پوست

  بهداشت پوست - skin hygiene

  انواع کرم ها و اسپریهای موبر بدن و صورت و همچنین نوارهای موبر صورت و بدن

  انواع وسایل بهداشت پوست مثل رنده کف پا وصابونهای مخصوص بدن و شامپو بدن  و ژل شستشو بانوان و غیره...

  تمامي محصولات با توجه به عكس آنها داراي مجوز وزارت بهداشت و كد اصالت كالا بوده و در محصولات ايراني داراي مجوز سيب سلامت است و مي توانيد با خيال راحت محصول مورد نظر خود را از فروشگاه هومهر تهيه كنيد

 • تقویت ناخن

  محصولات تقویت ناخن - Strengthen nails

  اين بخش از محصولات شامل انواع كرم ها و لوسيونها و لاك هاي تخصصي تقويت ناخن مي باشد كه با توجه به استفاده بييش از حد مواد كاشت ناخن در چند سال اخير استفاده از تقويت كننده هاي  اينچنيني  بسيار مورد نياز است.

 • تقویت مژه و ابرو

  محصولات تقویت مژه و ابرو - Eyelash and eyebrow

  ‎ابرو و مژه از عوامل زیبایی چهره در آقایان و بانوان است که امروزه یکی از مشغله های افراد به ویژه بانوان جوان این است که چگونه می توان ابرو و مژه را با روش های طبیعی پرپشت و تقویت کرد البته گروهی در کنار این همچنین به دنبال آگاهی از روش تهیه و طبیعی بودن این مواد هستند . دراین بخش از محصولات فروشگاه هومهر سعی در معرفی بهترین محصولات و برندهاي قابل اعتماد كه داراي مجوز بهداشت كالا و كد اصالت كالا بوده را داريم .با توجه به همين موضوع با خيال راحت محصولات مورد نياز خود را كه در تمامي تصاوير اين محصولات تمام مجوزهاي بهداشت و اصللت كالا و در محصولات ايران مجوز سيب سلامت آنها كاملا مشخص است تهيه كنيد.

در صفحه

جستجوی پیشرفته

فیلترهای فعال:
  سازنده

  پیگیری سفارش

  کد مرجع خود را وارد کنید