پودر تاپیک پرفکت 2 مشکی (پرپشت کننده مو) perfect 50gr

پودر تاپیک پرفکت 2 مشکی (پرپشت کننده مو) perfect  50gr

پرپشت کننده مو در 30 ثانیه

100% طبیعی

بدون عوارض

با خاصیت ضد باکتری و ضد ریزش مو

وزن محصول: 50 گرم

کشور سازنده: ایران

پرفکت دیسیپلین - Perfect Discipline

400,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

پودر تاپیک پرفکت 2 مشکی (پرپشت کننده مو) perfect  50gr

تاپیک ترکیب جدید و قدرتمندی از رشته های بســـیار نازک و ظریف است که کاملاٌ با موهای شما پیوند میخورد .این رشته ها از جنس پروتئین کراتین موی خودتان است که از طریق فرایندی منحصر به فرد به نحوی ساخته شده اند که به گونه ای غیرقابل تشخیص با موهای شما یکی می شوند. با مصرف آن موی سر شما پرپشت تر میشوند و ظاهر طبیعی گذشته خود را باز می یابد به گونه ای که هرگز حتی تصور آن رانکـرده اید.

طرز مصرف تاپیک بسیار ساده است. فقط کافیست ظرف مخصوص تاپیک را بر روی محلی که موهای شما در آن منطقه کم پشت شده، نگاه دارید و آن را به آرامی تکان دهید. در عرض چند ثانیه هزاران رشته نازک هم رنگ موی شما در موهای نازک وکم پشت شما تنیده میشوند. این رشته ها به علت بار الکتریسیته ساکنی که در آنها وجود دارد چنان محکم ومطمئن به موهای شما متصل میشود ولی برای استحکام بیشتر میتوانید از اسپری مو ( تافت ) استفاده کنید که حتی چندین روز و در حین باد و باران نیز در جای خود باقی میماند،البته با حمام رفتن و شستشوی مو این پودر از مو جدا می شود. 

 این محصول در رنگهای مشکی، برای موهای کاملا تیره، قهوه ای تیره برای موهای معمولی، قهوه ای معمولی، قهوه ای روشن،  می باشد.

برند محصول: پرفکت دیسیپلین - PERFECT DISCIPLINE

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر