نرم کننده مو آرگان فرش فیل - Conditioner fresh feel

نرم کننده مو آرگان فرش فیل -  Conditioner fresh feel

حاوی عصاره حیات بخش آرگان
ضد گره و ترمیم کننده خشکی مو
مناسب جهت داشتن موهایی با آرایش شلاقی

تقویت کننده، حالت دهنده، حجم دهنده و بازکننده گره های مو

حجم محصول : 750 میلی لیتر

کشور سازنده : اسپانیا

شماره پروانه بهداشتی: 1159829974481756

فرش فیل - fresh feel

500,000 ریال

450,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

نرم کننده مو آرگان فرش فیل -  Conditioner fresh feel

خواص این روغن به عنوان عامل تغذیه کننده، آبرسان و نیز خاصیت جوان کننده موجود در آن باعث شد تا این روغن به یک ماده آرایشی استثنایی تبدیل گردد.
روغن آرگان از درختی به این نام یعنی درخت آرگان بدست می آید. این درخت در کشور مراکش می روید و نزدیک به دویست سال عمر می کند. این درخت تنها در زمین های خشک ناحیه اطلس شمالی می روید. میوه های این درخت شبیه آلوهای ریز است. پس از چیدن این میوه ها در بین ماه های ژوئن و اوت، زنان مراکشی، میوه های این درخت را به شکلی خرد می کنند که گوشت میوه از هسته آن جدا شود و وقتی که کار خرد کردن این میوه به پایان رسید، مغز موجود در هسته بدست می آید. بعد از آسیاب کردن و فشار دادن این هسته ها، روغن آن استخراج می شود. روغن حاصل صد در صد خالص و طبیعی می باشد.
  این محصول تهیه شده از روغن آرگان ، ترمیم کننده و محافظ مو می باشد و غنی از روغن ذرت و عصاره پنبه، نسوج و بافت های مو را تقویت می کند و همگام با مراقبت، ظرافت و نرمی را به موهای خشک یا تخریب شده باز می گرداند. عامل حالت دهنده به مو نیز شما را در باز کردن در هم پیچیدگی های موها و حجم دادن به آن کمک می نماید.

روش مصرف :پس از استفاده از شامپو و آبکشی مقداری از نرم کننده را بر روی موهای خیس بمالید و اجازه دهید 3-5 دقیقه بر روی موها بماند سپس آبکشی نمایید. موهای خود را به آرامی شانه کرده و اجازه دهید موها به صورت طبیعی خشک شود.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر