ست کامل فر مژه دالیز لش 4 مرحله ای - DOLLY'S LASH

DOLLY'S LASH PREMIUM PACK
15 عدد ساشه شماره 1: مواد فر
15 عدد ساشه شماره 2: تثبیت کننده فر
15 عدد ساشه شماره 3: مرطوب کننده مژه
15 عدد ساشه شماره 4: کراتین تقویت کننده
5 جفت بیگودی فر مژه اسمال
5 جفت بیگودی فر مژه مدیوم
5 جفت بیگودی فر مژه لارج
1 عدد چسب بیگودی مژه
ماندگاری طولانی
بدون حساسیت
مناسب برای فر، کاشت و یا لیفت مژه
مناسب برای استفاده حرفه ای
حجم ساشه: هر عدد ساشه مناسب برای استفاده 5 نفر
حجم چسب بیگودی: 7 میل
سایر اقلام موجود در بسته بندی: 5 عدد شانه مخصوص لمینت مژه
کشور سازنده: تایواندالیز لش - DOLLY'S LASH

23,000,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

ست کامل فر مژه دالیز لش - DOLLY'S LASH PREMIUM PACK

برای انجام یک فر، کاشت و یا لیفت مژه حرفه ای و خوب نیاز به مواد اولیه ی مرغوب و حرفه ای نیز هست. ست کامل فر مژه دالیز لش در مدل جدید خود یک مرحله ی نگهداری به مراحل فر مژه استفاده اضافه کرده است. به این صورت که مراحل بعد از انجام فر مژه علاوه بر مرطوب کننده یک مرحله ی کراتین و تقویت مژه نیز خواهید داشت. ست کامل فر مژه دالیز لش 4 مرحله ای دارای  15 عدد ساشه شماره 1: مواد فر، 15 عدد ساشه شماره 2: تثبیت کننده فر، 15 عدد ساشه شماره 3: مرطوب کننده مژه و 15 عدد ساشه شماره 4 کراتین تقویت کننده است. بسته بندی ساشه این محصول به شما این امکان را می دهد که در مصرف مواد صرفه جویی کرده و از خراب شدن مواد فر نیز جلوگیری کنید. هر بسته بندی ساشه این محصول مناسب استفاده 5 نفر است. علاوه بر این داخل این بسته بندی 5 جفت بیگودی فر مژه اسمال، 5 جفت بیگودی فر مژه مدیوم و 5 جفت بیگودی فر مژه لارج به همراه 1 عدد چسب بیگودی فر مژه و 5 عدد شانه مخصوص لمینت مژه قرار دارد که کار شما را راحت تر کرده و می توانید تمام فرآیند کار را با استفاده از محصولات برند DOLLY'S LASH پیش ببرید.
طریقه مصرف:
طرز استفاده مواد شماره 1: با توجه به نازکی یا ضخامت مژه مشتری ۱۵ الی ۲۰ دقیقه تایم مکسش هست, مواد شماره یک از ریشه تا وسط ارتفاع مژه زده میشود ،بعد از مواد گذاری روی آن را با کاور پلاستیکی بپوشانید و یک حوله روی کاور قرار دهید تا مواد در جای گرم بهتر اثر کند.پس از سپری شدن تایم مکس، مواد را با خلال دندان بطور کامل جمع و با دستمال خشک کامل پاک کنید.
نکته: پس از باز شدن درب مواد بعد از اولین بار تا سه هفته برای ساشه و حدود یک تا یکماه و نیم برای شیشه قابل استفادست. و هر هفته از باز شدن مواد که بگذرد باید حدود دو الی سه دقیقه نسبت به روزهای اول تایم مواد گذاری را بیشتر کنید چون اثر آن روزهای بعدی کمتر میشود.
طرز استفاده مواد شماره 2: مواد شماره دو به همان تناسب مواد شماره یک زده شود و بطور کامل از ریشه تا پایان ساقه مواد گذاری شود  کاور پلاستیکی گذاشته شود ولی حوله نیاز نیست. پس از اتمام مکس تمام مواد با خلال پاک شود.اگر نیاز به رنگ و اکسیدان بود با همان حالت که هنوز بیگودی یا سیلیکون پد رو پلک قرار دارد  رنگ شود در غیر اینصورت بیگودی با آب و پد درآورده شود و مژه ها بطور کامل زیر و رو با آب تمیز شود اگر هم رنگ استفاده شد پس از رنگ گذاری اول مواد رنگ با خلال دندان برداشته شود سپس با آب و پد پنبه ای بطور کامل تکرار میکنم بطورکامل با آب فراوان تمامی مواد از ریشه مژه و لابلای مژه ها شسته شود.
نکته: ریزش مژه مشتریان یا حساسیت نشون دادن چشم مشتریها بعد از لیفت فقط به خاطر نشستن مواد و رنگ و اکسیدان میباشد.
طرز استفاده مواد شماره 3:
پس از شستشوی مژه ها آن را خشک کنید و شانه بزنید و مواد شماره ۳ را با قلم مو به همه جای مژه ها بزنید.
نکته: مواد شماره ۳ دالیزلش مواد مغزی با کراتین بسیار بالا است که مژه ها را آبرسانی میکند و با ترکیباتی که داراست در رطوبت مژه بسیار مفید میباشد و بعد از لیفت چون تا حدودی مژه خشک میشود لازم است مواد شماره ۳ استفاده شود و حدود یکساعت بعد هم مشتری میتواند مژه هایش را بشورد و نیازی به نشستن تا ۲۴ ساعت نیست.

برند محصول: دالیز لش - DOLLY'S LASH

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر