کیت مواد لیفت مژه و ابرو مای لمینیشن ساشه ای - MY LAMINATION

MY LAMINATION LIFTING CREAM
مناسب لیفت مژه و ابرو
5 عدد ساشه شماره 1 مواد لیفت
5 عدد ساشه شماره 2 مواد مرطوب کننده و تقویت کننده
مناسب استفاده حرفه ای
هر عدد ساشه مناسب برای استفاده 4 نفر است
حجم محصول: 1.5 میل
کشورسازنده: کره جنوبی

مای لمینیشن - MY LAMINATION

7,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

کیت مواد لیفت مای لمینیشن ساشه ای - MY LAMINATION LIFTING CREAM

لیفت ابرو و مژه به شما کمک می کند بدون اضافه کردن هیچ چیز مصنوعی به صورتتان، مژه و ابروی طبیعی و زیبایی داشته باشید. کیت مواد لیفت مای لمینیشن که در فروشگاه اینترنتی هومهر به صورت ساشه ای نیز موجود است، مناسب لیفت ابرو و مژه است. این کیت حاوی 5 عدد ساشه شماره 1 مواد لیفت و 5 عدد ساشه شماره 2 مواد مرطوب کننده و تقویت کننده است که هر عدد ساشه مناسب برای استفاده 4 نفر می باشد.

نحوه استفاده: در مرحله اول مواد باید بین 20- 15 دقیقه روی ریشه مژه باقی بماند و به هیچ عنوان به نوک مژه برخورد نکند. برای استفاده روی ابرو، روی کل ابرو زده شود. 

مرحله دوم مواد را 10-12 دقیقه به کل مژه ها بزنید. برای مصرف رنگ و اکسیدان (یک سانت رنگ به علاوه دو قطره اکسیدان) که به مدت 5-10 دقیقه بماند. در مرحله ی سوم مواد کراتین باید 24 ساعت روی مژه ها بماند.

نگهدای پس از لیفت: تا 24 ساعت با آب تماس نداشته باشد. به مژه ها دست نزنید و هنگام خواب با بالشت تماس نداشته باشد. 24 ساعت اول با برس تمیز مژه ها را به سمت بالا برس بکشید.

حتما در مرحله ی اول از پد گرم استفاده شود. پنبه یا پد را توی آب گرم بزنید و روی کاور پلاستیکی قرار دهید و مکث کنید و برای تاثیر بیشتر روی آن حوله قرار دهید و چند بار این عمل را تکرار کنید تا مواد کاملا جذب مژه شود.

حتما 48 ساعت بعد از سرم تقویت مژه ی ریملی استفاده شود.

برند محصول: مای لمینیشن - MYLAMINATION

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر