شامپو بالباتون ضد ریزش بس - BES Silkat C1 Bulboton Active Shampoo

شامپو بالباتون ضد ریزش بس - Silkat C1 Bulboton Active Shampoo BES

لوسیون حاوی مولتی ویتامین و گیاهان ضروری

دارای اسیدهای آمینه جهت کراتینه کردن مو

کاربرد: مناسب برای جلوگیری از ریزش و تقویت مو

حجم: 300ml

کشور سازنده: ایتالیا

بس - BES

1,680,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


شامپو بالباتون ضد ریزش بس - BES Silkat C1 Bulboton Active shampoo

شامپوی بالباتون ضد ریزش بس، بر پایه پاکیزگی و شستشوی هر چه بهتر موها از ساده ترین مسیر، تولید شده است. این شامپو دارای 7 ویتامین مختلف برای تقویت موهای شماست. یکی از دلایل ریزش مو، رادیکال های آزادی هستند که سلول های ریشه مو را پیر کرده و از بین می برند و مو از بین می رود. ویتامین A که رتینول نام دارد، با آنتی اکسیدان های خود، رادیکال های آزاد را خنثی کرده و مانع ریزش مو می شود. ویتامین E (توکوفرول)، ویتامین H (بیوتین) و ویتامین B5 ( اسید پانتوتنیک) با حفظ غشای سلولی و بین سلولی، عملکرد پوست سر را تقویت کرده و رشد مو را بهبود می بخشند. ویتامین F یا لینولئووا اسید (linoleová acid)، که اسیدهای چرب مفیدی را شامل می شود، با داشتن پیوندهای دوگانه مولکول های اسید چرب با میزان ید بالا، میزان آب و رطوبت مو را تا حد ممکن بالا نگه داشته و مانع خشکی و سپس ریز مو می شود. ویتامین B7 یا اینوزیتول، با ترکیب با ویتامین های این گروه مواد حیاتی رشد مو را فراهم کرده و مانع از طاسی می شود. ویتامین B1 یا تیامین، با تقویت ریشه مو و پوست سر، از ریزش مو جلوگیری می کند.

شامپوی بالباتون ضد ریزش بس حاوی مولتی ویتامین و گیاهان مفید برای مو بوده که با قابلیت پاک کنندگی متوازن، به شما موهایی پاکیزه و مقاومی را هدیه می دهد.این شامپو حاوی آمینواسید های مفید جهت کرانیته کردن مو بوده تا به طور موثری مقاومت موها را افزایش می دهد.

توصیه هومهر : برای نتیجه بهتر  یک مکمل بسیار قوی میتواند تقویت موی شما را قطع کند و لوسیون تقویت کننده بالباتون بهترین محصول مکمل شامپو بالباتون بس است.برای دیدن ای محصول اینجا کلیک کنید.هومهر استفاده از این محصول به همراه شامپو بالباتون توصیه میکند.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر