مام صابونی اینتسا مدل INTESA ENERGY POWER

مام صابونی اینتسا مدل  INTESA ENERGY POWER

این دئو استیک مناسب برای پوست های حساس، با جذب سریع و فاقد الکل است

همچنین دارای عصاره ی گیاهی محرک متابولیسم سلولی نظیر گوارانا (GUARANA)،

تورین (TOARINE)، کافئین (COFFEINE) و چیتوسان (CHITOSAN)

رایحه ای با دوام و ملایم را در تمام طول روز ایجاد می کند.

حجم محصول : 150ml

کشور سازنده : ایتالیا

اینتسا - intesa

440,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

مام صابونی اینتسا مدل  INTESA ENERGY POWER

همیشه فعالیت های طبیعی بدن برای انسان خوشایند نبوده و معمولا بوی بدی به همراه خود دارند. به عنوان مثال بوی بدی که بدن ما آدم ها در زمان عرق کردن خواهد داشت! خود عرق کردن چیز بدی نیست و برای بدن مفید است، اما به دلیل وجود مواد معدنی که غدد عرق ترشح می کنند باکتری های زیادی در روی پوست شروع به فعالیت می کنند و ماحصل غیر قابل تحمل می شود. پس اگر می خواهید که عرق شما بوی بدی نداشته باشد بهتر است از محصولاتی که به نام دئودرانت و یا مام شناخته می شوند و خاصیت بوی بد بدن را تعدیل می کنند استفاده کنید.
دئودرانت ها(خوشبو کننده ها) مجموعه ای بزرگ اند که ضد عرق ها زیر مجموعه ای از آن ها است و به چند شکل متفاوت تلاش می کنند تا از بوی بد بدن جلوگیری کنند. برای شروع باید بدانید که ضد عرق ها به وسیله ترکیبات آلومینیوم منافذ عرق را می بندند اما دئودرانت با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع از ایجاد بوی بد می شوند. بعضی از این محصولات هم خصوصیتی دوگانه دارند، یعنی هم عطر دانه هایی برای حذف بو دارند و در عین حال قادرند تا از میزان عرق کردن بکاهند.

دئو استیک انرژی پاور فاقد الکل بوده بنابراین برای پوست های حساس بسیار مناسب است و نشاط آور قوی محسوب می شود و جذابیتی فوق العاده را به ارمغان می آورد.

برچسب ها