اسپری مو دوفاز ترمیم کننده و مغذی موهای آسیب دیده یانسی YUNSEY 200ML

اسپری مو دوفاز ترمیم کننده و مغذی موهای آسیب دیده یانسی YUNSEY 200ML 

نوع: اسپری دو فاز

خاصیت: ترمیم کنده و مغذی

مناسب برای:موهای خشک و دارای وز

موجب حال پذیری، لطافت ، و درخشندگی و انعطاف پذیری مو می شود

کاربرد: بعد از حمام

عصاره: آواکادو / روغن گیاهی جوجوبا/ روغن جوانه گندم

ویتامین:A.B.E.C

حجم وزن: 200میل

کشور سازنده: اسپانیا

یانسی - YUNSEY

0 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

اسپری مو دوفاز ترمیم کننده و مغذی موهای آسیب دیده یانسی YUNSEY 200ML

اسپری  مو دوفاز ویگورانس با اثر فوری ترمیم کننده و مغذی خود دارای دوفاز می باشد: فاز غیر شفاف که با ترمیم لایه خارجی مو,موجب افزایش حالت پذیری, لطافت ,درخشندگی و انعطاف پذیری مو می گردد.فاز شفاف که با تغذیه ساختار داخلی  مو موجب ترمیم قسمتهای آسیب دیده و افزایش سلامت مو می شود.

مواد موثر: Quaternium-80:  با ترمیم کوتیکول مو موجب  نرمی ،براقی مو شده و همچنین به کمک  عناصر تقویت  کننده و ضد الکتریسته ساکن,موجب باز شدن گره های  مو هنگام شانه زدن می گردد.

Hydroh wheat protein: موجب افزایش رطوبت و حجم مو گردیده و با خاصیتی شبیه به کرم کاندیشنر,مو و پوست سر را نرم و لطیف می سازد.

Avocado(عصاره آووکادو):  با ساختاری سبک به راحتی در بافت مو نفوذ نموده و به کمک ویتامین های A,B.C. E موجود دراسپری مو دوفاز موهای آسیب  دیده را ترمیم,تغذیه,آبرسانی و تقویت می نماید. 

jojoba oil (روغن گیاهی جونجوبا) :غنی از آنتی آکسیدان و مواد مغذی قوی است که با نفوذ به ساختمان مو ترمیم قسمتهای آسیب دیده موجب لطافت و درخشندگی مو می گردد. این روغن سرشار از ویتامین E می باشد که موجب حفظ رطوبت و بهبود گردش خون و در نتیجه درخشش و تقویت ساختمان مو می گردد.

WHeat Germ Oil (عصاره گیاهی روغن جوانه گندم):موجب تغذیه, آبرسانی لطافت و شفافیت مو می گردد.

روش مصرف  اسپری مو دوفاز: ابتدای بطری را خوب تکان دهید تا دوفاز کاملا ادغام گردد و سپس بر روی موهای خشک  یا مرطوب اسپری نمایید(بدون نیاز به آبکشی)

برچسب ها