ماسک بازسازی کننده کلیون - CLIVEN HAIR MASK

ماسک بازسازی کننده کلیون - CLIVEN HAIR MASK

مرطوب کننده و مغذی موی سر
مناسب موهای خشک و آسیب دیده
تقویت کننده پیاز مو و جلوگیری از ریزش مو
بازگشت حالت ارتجاعی مو
از بین برنده خشکی و زبری موها
حجم محصول : 250ML
کشور سازنده : ایتالیا
شماره پروانه بهداشتی : 8039495317749443

محصولات پوستی کلیون - CLIVEN

620,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ماسک بازسازی کننده مناسب موهای خشک و آسیب دیده - CLIVEN HAIR MASK

۷Vtitamine Protective Mask for Dry and Damaged Hair

از آنجا که موها مرتباً در معرض عوامل مضر و مخرب محیطی هستند، پس از مدتی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند. این ماسک با دارا بودن ترکیبی از هفت ویتامین و ترکیبات مرطوب کننده و طبیعی ، موهای خشک و آسیب دیده را عمیقاً بازسازی و تقویت می‌کند و آن‌ها را نرم و درخشان می‌سازد.

برای اولین بار هفت ویتامین در یک محصول ( هدیه ای از کلیون )

محصولات هفت ویتامینه کلیون از موهای شما به خوبی مراقبت کرده و زیبایی و سلامت آن را به خوبی تضمین می‌نماید. مجموع هفت ویتامین در فرمولاسیون تمامی این محصولات وجود دارد که با تاثیر گذاری بر روی ساختار کراتینی مو ، آنها را بازسازی کرده و استحکام می‌بخشد . از آنجا که ویتامین‌ها ترکیبات ضروری برای مو هستند ، بنابراین کمپانی کلیون تمامی امکانات خود را جهت تولید شامپوها و نرم کننده‌ها و محصولات مراقبتی و درمانی ویژه موها بکار گرفته تا از موهای شما مراقبت کرده و آنها را استحکام بخشد . این ویتامینها عبارتند از:

ویتامین PP: ویتامینی بسیار مهم در ساخت و استحکام بخشیدن با تار مو از مراحل اولیه رشد تأثیر به سزایی داشته و همچنین از موها در برابر عوامل مضر و مخرب محیطی محافظت می‌کند.
ویتامین H: ویتامینی است که به کاهش ترشح غدد چربی پوست سر کمک می‌کند.
ویتامین E: ویتامینی که بخاطر دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی و جلوگیری از تأثیر گذاری رادیکال‌های آزاد بر روی مو بسیار موثر است.
پرو ویتامین B5: این ویتامین موجب افزایش خواص فیزیکی موها همچون خاصیت ارتجاعی، استحکام و درخشندگی موهامی‌گردد.
ویتامین F: ترکیبی است از اسیدهای چرب اشباع نشده گیاهی که جزو عناصر اصلی به حساب می‌آید ( همچون اسید لینولنیک – اسید آراچیدونیک )‌ و پوست سر را به خوبی تغذیه می‌نماید.
ویتامین B6: که به خاطر داشتن خواص محافظتی و نرم کنندگی، بر روی پیاز مو تأثیر گذاشته و آن را تقویت می‌کند تا در مقابل PHT که باعث ریزش مو می‌گردد مقاوم باشد.
ویتامین C: خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و با تأثیرات رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کند.

طریقه مصرف : بر روی موی مرطوب مالیده  و بعد از ۲ تا ۳ دقیقه موهایتان را بشویید. برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب ۲ تا ۳ بار در هفته این عمل را بعد از شستن موهایتان تکرار نمایید.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر