ماسک موی کالیون جوانه گندم - Kalyon 250ml

ماسک موی کالیون جوانه گندم Kalyon 250ml

حاوی عصاره جینسینگ، انار، گزنه، سبوس برنج، آلوئه ورا و ویتامین B5

بازسازی عمقی موهای آسیب دیده

نرم کننده و حالت دهنده

حجم محصول: 250ml

کشور سازنده: ايران

شماره پروانه بهداشتی : 16/13869ب

کالیون - kalyon

280,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ماسک موی کالیون جوانه گندم Kalyon 250ml

ماسک گیاهی مو نرم کننده و تقویت کننده، ویتامینه و پروتئینه بسیار قوی می باشد.ماسک موی کالیون (Kalyon) احیا بخش، باعث بازسازی و رطوبت رسانی به موهای ضعیف ,خشک و آسیب دیده می شود.ماسک موی کالیون به صورت عمقی به موهای صدمه دیده نفوذ کرده و آنها را از درون بازسازی مینماید و با داشتن محیط اسیدی و خنثی کردن باقیمانده مواد شیمیایی ناشی از فرآیندهای دکلره , فر , صاف کننده و رنگ مو, باعث احیا و بازسازی موها می گردد.
این محصول در زمان بسیار کوتاهی کوتیکل موها را بسته و با یک لایه پروتئینه کلاژن و آلوورا آنها را در مقابل عوامل خارجی محافظت می نماید و درخشش و لطافت خاصی به آنها میبخشد.
روش مصرف: پس از شامپو کردن 30 تا 40 گرم از ماسک مو کالیون را به آرامی بر روی موها و پوست سر به مدت 2 تا 4 دقیقه برای اثر بخشی بهتر ماساژ دهید سپس 10 دقیقه صبر نموده و موها را به خوبی آبکشی کنید.

ماسک خیلی خوبی هست برای موهای دکلره شده. وقتی مو بر اثر دکلره یکم حالت کشسان پیدا میکنه این ماسک درمانگر خوبی هست. اما زیاد چرب نیست پس بعد از ابکشی این ماسک پیشنهاد میدم از یه نرم کننده معمولی هم استفاده کنید در حد یک دقیقه بعد ابکشی کنید

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر