روغن ضد آفتاب بدن SPF 6 کلیون - CLIVEN

روغن ضد آفتاب بدن SPF 6 کلیون - CLIVEN

– حاوی مواد نرم کننده و مغذی
– محافظت در برابر آفتاب و ایجاد رنگی طلایی
– جلوگیری از ایجاد چروک های سطحی
– حفظ حالت ارتجاعی پوست
حجم محصول : 200ML
کشور سازنده : ایتالیا
شماره پروانه بهداشتی : 8439985641017549

محصولات پوستی کلیون - CLIVEN

1,000,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


روغن ضد آفتاب بدن SPF 6 کلیون - CLIVEN

این محصول که حاوی مقادیر زیادی از مواد نرم کننده و مغذی در فرمولاسیون خود میباشد ، پوست آفتاب خورده و قرمز شما را به راحتی به رنگ برنزه طلایی زیبایی تبدیل میکند که بسیار بادوام و ماندگار است . روغن کنف (شاهدانه) موجود در این محصول پوست شما را عمیقاً نرم و مرطوب نموده و با حفظ حالت ارتجاعی پوست از پیری زودرس آن که بر اثر تابش اشعه آفتاب ایجاد می شود جلوگیری مینماید. این محصول روند برنزه شدن پوست را تسریع کرده و پوست شما را بسیار شفاف ، درخشان و خوشبو مینماید.
طریقه مصرف : روغن بدن را برروی تمامی اعضاء بدن خود که در معرض تابش آفتاب قرار میگیرند اسپری کرده و به آرامی با دست ماساژ دهید.

تذکرات:
حتماً قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب از این محصول استفاده کرده و در طول روز چنانچه در معرض اشعه خورشید هستید این عمل را چندین بار تکرار نمایید. بعد از تماس پوست با آب به هنگام استحمام یا فعالیتهای ورزشی ، مجددا بر روی پوست خود روغن بمالید . درجه بندی SPF به میزان تابش آفتاب و نوع پوست بستگی دارد . سعی کنید از محصولی استفاده نمایید که مطابق با تابش آفتاب در منطقه شما و نیز نوع پوست شما باشد . از قرار گرفتن درمعرض آفتاب در ساعات اوج تابش ( ۱۲ الی ۱۴ ) جداً خودداری نمایید . از تماس با چشم خودداری کنید . این محصول فقط برای استعمال خارجی است.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر