logo
۰
:مبلغ سبد خرید

ترمیکس
ترمیکس
https://www.homehr.ir/brand/termix
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود

معرفی برند ترمیکس

ترمیکس - TERMIX یک برند معروف اسپانیایی است که به تولید وسایل آرایشگری و طراحی انواع برس و شانه کوتاهی و شانه مخصوص موهای فر می پردازد. علاوه بر این از دیگر تولیدات این شرکت انواع وسایل برقی مخصوص کوتاهی و شنیون مانند سشوار، اتوی مو و فر کننده ی مو است. شما می توانید این محصولات را با اطمینان از اصالت کالا از فروشگاه اینترنتی هومهر تهیه نمایید.

تعداد کالا حدود 30 کالا
تست حیوانی ندارد
نوع ترکیبات طبیعی
نوع محصولات شانه و برس های آرایشی

معرفی بهترین برند های مراقبت از موی ایران و جهان

هومهر در حال حاضر محصولات TERMIX را در فروشگاه خود موجود ندارد اما ما همیشه برای شما پیشنهاد های جذابی داریم تا بتوانید حتی در صورت مواجه شدن با صفحه خالی از موجودی، بتوانید از پیشنهادات جذاب ما استفاده کنید. پیشنهاداتی که هم درباره محصولات داخلی هستند و هم درباره محصولات خارجی خوش قیمت، پس در ادامه با ما همراه باشید. 

فقط کافی است سری به لیست محصولات لافارر بزنید تا با لیست بلند بالایی از محصولات مراقبت از مو رو به رو شوید که در بین محصولات موی داخلی بسیار مشهور هستند و خب اینطور که به نظر می آید، کیفیت بی نظیری دارند. سرم ها، ماسک موها و شامپوهای شگفت انگیز این شرکت به سادگی از هومهر قابل خرید هستند. به خصوص شامپوهای آن که کیفیت شگفت انگیزی دارند و از ترکیبات طبیعی تهیه شده اند. 

خرید شامپو مورینگا نیز یک گزینه بی نظیر روی میز است که حاوی شوینده های داخلی بسیار خوش قیمت و نتیجه بخش است و می تواند نیاز شما از شامپوهای روزانه برای انواع مو را برطرف سازد. تنها کافی است به صفحه این دسته بندی در فروشگاه هومهر بروید و شوینده های جذاب این شرکت را مقایسه کرده و یک خرید بی نظیر داشته باشید. 

و پیشنهاد بعدی! بعد از گذر از شامپوهای ایرانی، وقت ان است که به سراغ شامپوهای آمریکایی برویم! به عنوان مثال شامپو او جی ایکس که محصولی آمریکایی است و شهرت بسیار بالایی دارد. شهرت در چه زمینه ای؟ در ساخت شوینده های بدون سولفات برای انواع مو! به این وسیله نهایت لذت را از شستشوی ایمن موهای خود خواهید برد. 

این 3 پیشنهاد جذاب می توانند در کنار محصولات ترمیکس استفاده شوند تا لذت فوق العاده ای  از داشتن موهای سالم ببرید و هرگز حسرت داشتن موهای قوی و غنی را نداشته باشید. ضمنا، این صفحه را ذخیره کنید تا بعدها از موجود شدن اجناس برند TERMIX آگاه شوید. امکان مطلع شدن از موجودی با مراجعه به صفحه محصول برای شما فراهم شده است. با این سیستم موجود شدن کالا توسط SMS به اطلاع شما خواهد رسید. 

نمایش بیشتر ....