logo
۰
:مبلغ سبد خرید

هسل
هسل
https://www.homehr.ir/brand/hesel
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود

معرفی برند هسل

محصولات هسل - HESEL
محصولات این تولید کننده شامل انواع شامپوهای مراقبت مو است که همه دارای خواص درمانی و کاملا گیاهی می باشد. متاسفانه هم اکنون موجودی این برند در هومهر به تمام رسیده و شاید وقتش رسیده تا از شوینده های دیگری برای محصولات خود استفاده نمایید. مثلا محصولات لافارر که حاوی تعداد زیادی شوینده های مخصوص مو هستند که برای سبک های مختلف مو طراحی و ساخته شده اند. این برند علاقه زیادی به تولید محصولات مخصوص مو دارد و به همین دلیل انواع سرم های مو، ماسک های مو و شامپو های گیاهی را تولید کرده است.

کشور مبدا ایران
نوع محصولات شامپو 
تعداد کالا  حدود 20 عدد

چه به دنبال تارهای براق و قوی باشید، یا شاید فقط می خواهید موهای خود را زیباتر کنید و ظاهر آنهارا بهبود ببخشید. ترفندها و محصولات زیادی در این حرفه وجود دارد که می توانید برای به دست آوردن بهترین موهای خود استفاده کنید. از موادی که باید به دنبال آنها باشید، چند بار باید موهای خود را بشویید، و حتما از محصولات عالی استفاده کنید که با ترکیبات قدرتمند ساخته شده اند. خوشبختانه، مهم نیست که چه نوع مویی دارید، استفاده از محصولات HESEL باعث می شود، موهای شما در هر شرایطی سالم و درخشان به نظر می رسند.

برند هسل یک برند کاملا ایرانی است که تعداد زیادی محصول برای سلامت مو به بازار عرضه کرده است که خب اینطور که به نظر می اید کیفیت فوق العاده ای هم دارند. پس بهترین کار این است که وقتی موجودی آنها به اتمام رسیده به پیشنهادات هومهر توجه کنید و محصولات جایگزین را برای موی خود استفاده نمایید. البته برای پوست شما نیز محصولات درماتیپیک مناسب می باشند که شدیدا مشهور و معروف هستند و بسیار ارزان قیمت و به صرفه. نگاهی کوتاه به انها هم داشته باشید. 

برای شستشوی موهای خود از شامپو و نرم کننده های بدون سولفات استفاده کنید. استفاده از محصولات موی مناسب، ایمن و بدون سولفات مانند برند سل برای موهای دلپذیر شما می تواند تفاوت زیادی در ظاهر موهای شما ایجاد کند. هنگام خرید، برچسب‌های محصول را بخوانید تا مطمئن شوید که شامپو و نرم‌ کننده‌ای که دریافت می‌کنید حاوی مواد شیمیایی مضر نیستند و ضرری در بلند مدت برای شما به همراه ندارند و اینکه آیا برای نوع موی شما ساخته شده است یا خیر.  اگر موهایی مجعد دارید، از شامپو و نرم کننده مرطوب کننده و نرم کننده استفاده کنید. اگر موهای صاف یا نازکی دارید، شامپوی شفاف کننده روزانه با کاندیشنر مرطوب کننده را خرید و امتحان کنید. دقیقا مانند محصولات هسل که عالی هستند و حاوی ترکیبات مرطوب کننده می باشند.