logo
۰
:مبلغ سبد خرید

بیوداکس
بیوداکس
https://www.homehr.ir/brand/bio-dox
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود

معرفی برند بیوداکس

محصولات تخصصی اپیلاسیون بیوداکس - BIO DOX

بیوداکس محصول کشور ترکیه می باشد و با توجه به کیفیت بالا بلافاصله بعد از ورود با استقبال فراوانی در کشورمان روبرو شد . ضمنا تمام محصولات بیوداکس دارای مجوز و کد اصالت کالا می باشد . خرید اینترنتی این محصولات در فروشگاه اینترنتی هومهر با بهترین قیمت

تعداد محصول بیش از 30 عدد
کشور سازنده ترکیه
نوع محصول پوست و مو
نوع ارسال به سراسر کشور

معرفی برندهای جایگزین بسیار ایده آل

اگر با صفحه پر از محصولات ناموجود مواجه شدید، نگران نباشید، ما در این متن قصد داریم یک سری جایگزین های مناسب به شما معرفی کنیم تا بتوانید انها را به جای محصولات BIO DOX خرید و به زودی استفاده کنید. یکی از این گزینه ها که مناسب شما خواهد بود، محصولات برند لافارر است. برندی که سازنده طیف بسیار گسترده و وسیعی از محصولات مراقبت از پوست و مو است. تعداد زیاد محصولات این شرکت و مدل ها و شماره های مختلف آنها شمارا قطعا شگفت زده خواهد کرد، پس حتما سری به صفحه این برند بزنید و نگاهی به اجناس آن داشته باشید، کسی چه میداند شاید کالای مدنظر خود را پیدا کردید. 

اما مورد بعدی که به شما به شدت پیشنهاد می شود، محصولات برند درماتیپیک است که آنهم مانند برند قبلی، جز برند های داخلی محسوب می شود با این تفاوت که هیچ کالای مرتبطی درباره مو ندارد و همه محصولات و کرم های ان درباره مراقبت و رسیدگی به پوست صورت و بدن هستند. ضمنا این شرکت حاوی تعداد زیادی محصول نرم کننده و تسکین دهنده است که پس از اتمام فرایند اپلاسیون با محصولات بیوداکس می توانید از انها در جهت التیام و تسکین مناطق وکس شده از بدن استفاده نمایید. تنها کافی است کرم نرم کننده این شرکت را تهیه کنید و انرا به صورت موضعی بر روی پوست خود بمالید تا متوجه خاصیت نرم کنندگی فوق العاده ان شوید.