شیر پا ک کن پوست خشک و حساس نیوا - NIVEA LAIT DE TOILETTE DOUCEUR

شیر پا ک کن پوست خشک و حساس نیوا  NIVEA LAIT DE TOILETTE DOUCEUR

پاک کنندۀ آرایش

 پاک کنندۀ آلودگی های روی صورت

 پاک سازی ناخالصی های صورت  

 افزایش نرمی و لطافت پوست

 آبرسان پوست

 معتدل سازی رطوبت پوست

 مناسب برای پوست های خشک وحساس

  حجم : 200ml

شماره پروانه بهداشتی: 1084554255746563
 

نیوا - Nivea

200,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

شیر پا ک کن پوست خشک و حساس نیوا  NIVEA LAIT DE TOILETTE DOUCEUR

همان طور که استفاده از لوازم آرایشی در میان خانم‌ها تبدیل به امری همیشگی و دائمی شده، استفاده از پاک کننده هم به همین اندازه اهمیت دارد؛ جهت پاک کردن آثار آرایشی از روی صورتتان بهتر است از پاک‌کننده‌های آرایشی سازگار با پوستتان استفاده کنید، استفاده از آب و صابون به‌عنوان پاک‌کننده به شما کمک خواهد کرد اما باید گفت آسیب‌های به پوست وارد می‌کند که در دراز مدت مشخص خواهد شد و خشک شدن پوستتان را تشدید خواهد کرد. پاک‌کننده‌هایی که در بازار موجود است با توجه به نیاز پوست شما در انواع شیرپاک‌کن، تونیک، ژل و غیره تولید می‌شوند.

فرمول ملایم این محصول آرایش و ناخالصی های پوست را به طور موثری پاک کرده، تعادل رطوبت طبیعی پوست را حفظ می کند. بافت ابریشمین آن که با عصاره گل همیشه بهار و بادام غنی شده است پوست شما را صاف و لطیف و مرطوب می کند. پوست صورت تان پاک و مرطوب شده، حس صافی و راحتی پیدا می کند.

روش مصرف:فرآورده را بر روي پد پنبه اي بريزيد، به آرامي پد را بر روي صورت و پلك ها بماليد، در صورت نياز آبكشي نماييد. از تماس مستقيم با چشم ها خودداری کنید ، اگر فراورده به داخل چشم نفوذ كرد با آب شستشو دهيد.

برچسب ها