شرایط ارسال و تحویل کالا :
ارسال سفارشات در فروشگاه هومهر بطور منظم در روزهای شنبه تا پنج شنبه (غیر تعطیل) انجام می شود. برای ارسال سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیلات ، در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال سفارش مشتریان انجام خواهد شد.

ما در فروشگاه هومهر به سه روش کالای شما را ارسال می نماییم :

1- پیک فروشگاه هومهر 
ارسال سفارشات توسط پیک هومهر صورت میگیرد و تنها مخصوص مشتریان شهر مشهد و در آینده نزدیک تهران است.
2- پست جمهوری اسلامی
فروشگاه اینترنتی هومهر  در حال حاضر امکان تحویل کالا در تمام شهرهای ایران را به کمک پست تیپاکس برای محصولات وزن بالا و پیشتاز انجام میدهد. بارگیری محموله ها در تمامی روزهای هفته غیر از روزهای تعطیل پیش از ساعت 12:30 ظهر صورت می گیرد .چنانچه شما سفارش خود را بعد از زمان بارگیری ثبت نمایید، محموله شما پیش از ظهر روز کاری بعدی بارگیری می شود .با پست پیشتاز سفارش شما به دستتان خواهد رسید ، لازم بذکر است هومهر نسبت به ارسال سفارشات در اسرع وقت اقدام خواهد کرد و شماره پیگیری پستی را با ایمیل و یا پیامک به اطلاع مشتری می رساند لذا هرگونه تاخیر در ارسال و تحویل که توسط شرکت پست انجام گیرد از حیطه مسئولیت هومهر خارج می باشد . شما می توانید از طریق آدرس tntsearch.post.ir با وارد کردن کد رهگیری در هر زمان موقعیت مکانی کالای خود را پیگیری کنید. ارسال کالا توسط پست منوط به پرداخت آنلاین وجه سفارشات می باشد . هزینه پستی در هنگام سفارش از مشتری اخذ می گردد.سفارشات بالای 300 هزار تومان بصورت کاملا رایگان به سراسر کشور ارسال می شود.
3- پیک SOS  ( کمتر از 3 ساعت )
در این روش که در حال حاضر تنها برای مشتریان شهر مشهد  قابل استفاده می باشد ، کالا سریعا توسط پیک موتوری آزاد در کمتر از 3 ساعت ( در صورتی که سفارش قبل از ساعت 5 بعداز ظهر انجام شود ) به مشتری تحویل می گردد . لازم به ذکر است که مشتریان در صورت استفاده از این روش ارسال میبایست مبلغ سفارش را بصورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت نمایند و هزینه پیک موتوری را نقدی در زمان تحویل کالا پرداخت نمایند ارسال کالا در این شیوه نیز منوط به پرداخت وجه سفارش می باشد.