logo
۰
:مبلغ سبد خرید

تروکاور
تروکاور
https://www.homehr.ir/brand/true-cover
جستجو در نتایج برند:
فقط کالای موجود
مرتب سازی بر اساس :
  • پربازدیدترین
  • پرفروش‌ترین
  • محبوب‌‌ترین
  • جدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین

معرفی برند تروکاور

محصولات گریم و آرایشی تروکاور - TRUE COVER

با اندوخته ای از تجارب تجاری و فنی اعضای موسس در زمینه تولید و بازرگانی محصولات آرایشی، در سال 1391 تاسیس و در سال 1392به سهم خود ، کمر همت بر بست و هر آنچه را که از تجارت محصولات خارجی در سال های گذشته اندوخته بود را در نقطه صفر مرزی ایران ، منطقه آزاد ارس، سرمایه گذاری کرد.
ماشین آلات تخصصی خط تولید، آزمایشگاههای کنترل کیفیت فعال، ساختمان بهداشتی استاندارد و انبارهای تخصصی، آشنایی حرفه ای با مواد اولیه و محصول آرایشی و تعامل نزدیک با اداره کل محترم نظارت بر مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی استان آذربایجان شرقی، از نقاط قوت این مجموعه می باشد.
هدف این شرکت از معرفی اینترنتی محصولات خود، صرفا سود حاصل از آن نبوده چرا که به حمدالله تیم تخصصی فروش این شرکت، امکانات پخش فوق العاده قوی در اکثر استان های کشور را دارد. بلکه نیت اصلی ، معرفی محصول ایرانی و تعامل با متخصصین این رشته است. باشد که در آینده، سهم بیشتری از مشارکت اساتید معظم ، در حمایت از تولید ملی را شاهد باشیم.

نمایش بیشتر ....

نکته حائز اهمیت دیگر، بومی سازی فرمولاسیون و تولید محصولات آرایشی با کیفیت بالاست که بتواند با بهترین برندهای موجود در دنیا رقابت کند طوریکه محصول متناسب با ژنتیک و پوست ایرانی باشد. کاری که متاسفانه در ایران به دلیل عدم سیاستگذاری درست و قاچاق بی رویه محصولات آرایشی، محجور مانده است. هر کشوری محصولات آرایشی خود را متناسب با خصوصیات مصرف کننده خود تولید می کند و پرواضح است که پوست یک خانم فرانسوی با پوست یک بانوی ایرانی نیازها و واکنش های متفاوتی نسبت به محصولات آرایشی دارند. از طرف دیگر، اقلیم های مختلف و شرایط آب و هوایی متعدد در ایران وجود دارد که محصولات خارجی نمی توانند روی آن برنامه دقیقی داشته باشند ولی ما با اندک تغییراتی در فرمولاسیون، محصولاتمان را برای شرایط متفاوت موجود در ایران بومی سازی می کنیم و با برچسب و شناسنامه خاص نماینده انحصاری هر استان توزیع می نماییم.
استقرار کارخانه این شرکت در منطقه آزاد تجاری و اقتصادی ارس و امکان تهیه مواد اولیه با کیفیت از بهترین تولید کنندگان دنیا با حداقل هزینه و تعرفه های گمرکی و مالیاتی، موجب کاهش محسوس قیمت تمام شده با حفظ کیفیت محصول می شود.

تمامی محصولات تروکاور دارای مجوز سیب سلامت می باشد.