۰
:مبلغ سبد خرید

تنی مکس
تنی مکس
https://www.homehr.ir/brand/tannymax
جستجو در نتایج برند:
دسته بندی
برنز کننده بدن
فقط کالای موجود
مرتب سازی بر اساس :
  • پربازدیدترین
  • پرفروش‌ترین
  • محبوب‌‌ترین
  • جدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین

معرفی برند تنی مکس

محصولات تنی مکس- TANNYMAX

بهترین  محافظ و عالیترین محصولات برای پوست شما

uv - relax نشانگر آن است که محصولات آرایشی - بهداشتی دارای شرایطی مطلوب برای الزامات منوط بر اشعه uv میباشد و متشابه با 3 در صد گواهی راهنما برای سولاریوم ها میباشند . تضمین مناسب در کیفیت بالای مراقبت از پوست با محصولات تنی مکس حتی در شرایط وجود اشعه uv .   محصولات تنی مکس به عنوان محصولات بسیار عالی و مرغوب در تست های فیتو نوکسیک در طی چندین ماه به وسیله مراکز تحقیقاتی خارجی بررسی شده اند و به دلیل مهر تاییدیه کیفی در زمینه uv - relax جایزه دریافت نموده است . uv - relax یک مهر تایی قابل مقایسه با مهر GS جهت تست ایمنی میباشد که برای وسایل خانگی و وسایل برقی به کار برده می شود . زمانی که شما این علامت را مشاهده مینمایید بدانید که محصولات با بالاترین کیفیت و استانداردهای ایمنی معرفی شده اند.

فروشگاه آرایشی اینترنتی هومهر نمایندگی فروش محصولات تنی مکس

تست ایمنیدارد
تست حیوانی ندارد
سطح کیفی فوق العاده
تعداد کالا بیش از 30 عدد

معرفی برندهای جایگزین برای تهیه لوسیون بدن

موجودی برندهای خارجی ممکن است که به دلایل شرایط تحریم، گاها خالی شود و شما نتوانید کالای مدنظر خود را پیدا نمایید. در این زمان بهترین انتخاب این است که به سراغ جایگزین های مناسب بروید و از آنها برای رفع نیاز خود استفاده کنید. از بین برندهای موجود که بهترین لوسیون‌های بدن را دارند قطعا ERIKEH یک گزینه مناسب است. محصولات اریکه حاوی لوسیون هایی است که برخی برای درمان مشکلات شایع پوستی و برخی نیز فقط در جهت تامین مواد مغذی و رطوبت رسانی به پوست ساخته شده اند. 

جدا از این مورد، برای خرید لوسیون بدن، می توانید به سراغ یک برند داخلی معتبر دیگر مانند برند مورینگا بروید که اتفاقا آنهم حاوی لوسیون‌های مختلف در حجم های متنوع است و تقریبا تمام نیاز های روزانه پوست را پوشش می دهد. بدین صورت به بهترین شکل ممکن، جایگزین های فوق العاده ایده آلی برای تنی مکس و محصولات بی نظیر ان خواهید داشت. پس اگر به طور شدیدی جای خالی TANNYMAX و محصولاتش را احساس می کنید، این دو شرکت معتبری که در طول محتوا معرفی شد، قطعا می توانند نظر شما را جلب کرده و اصطلاحا کارشما را راه بیندازد. 

نمایش بیشتر ....

محصولات تنی مکس- TANNYMAX

چه عاملی تنی مکس را منحصر به فرد کرده است

تنی مکس روش برنزه کردن سالم در محیط سولاریوم  را به همراه دارد . محصولات تنی مکس الگویی برای برنزه کردن در یک سولاریوم را دارا میباشند و حداکثر مراقبت از پوست با تاثیر پذیری بالا را توسط ترکیبات فعال به همراه دارند . تاثیراتی که به طور کلی الزامی و همچنین مورد نیاز در خصوص محیط های تحت تاثیر نور uv میباشند :

- محافظت از پوست توسط ویتامین های مرکب

- تغذیه مخصوص و ساختار رطوبت رسانی ( آبرسانی) ترکیبات عناصر که دقیقا با شدت uv هماهنگی دارند و باعث ارتقا احیا سازی سلولها میشوند .

- مقاومت رنگهای برنزه عمیق و ماندگار

تمامی محصولات تنی مکس برای تاثیرات فیتوتو کسیک (photo toxic) توسط یک مرکز خارجی مورد بررسی قرار گرفته اند.مجموعه محصولات تنی مکس به شما مطمین ترین محصولات بهداشتی آفتابی خورشیدی و بهترین مراقبتهای پوستی را ارائه میدهد .