لیست محصولات این تولید کننده پنتن - pantene

پنتن برند آرایشی بهداشتی آمریکایی محصولات مراقبت از مو مانند شامپو، کاندیشنر، محصولات مدل دهنده مو و محصولات مراقبت از مو می باشد و شما می توانید این محصولات را با شماره پروانه بهداشتی و اطمینان از اصالت کالا از فروشگاه اینترنتی هومهر خریداری و استفاده نمایید.

پنتن برند آرایشی بهداشتی آمریکایی محصولات مراقبت از مو مثل شامپو، کاندیشنر، محصولات مدل دهنده مو و محصولات مراقبت از مو می باشد.
مراقبت از مو در برابر شکنندگی، پر پشت کننده و تقویت کننده مو، مراقبت از موی رنگ شده، حفظ و نگهداری فر مو، مرطوب کننده های روزانه مو، جلوگیری از آسب دیدن مو، جلوگری از بروز علائم پیری در موها، درخشان کننده مو، ترمیم کننده مو، حجم دهنده مو، از جمله دسته بندی های محصولات این برند هستند.
شرکت پروکتل اند گمبل مالک برند پنتن می باشد. پنتن اولین بار در سال 1945 به اروپا معرفی شد و در سال 1985 توسط برند پروکتل اند گمبل خریداری شد. شامپوی دو قلوی پنتن که به آن 2in1 نیز می گویند، مشهورترین برند این محصول است.
ویژگی انحصاری تولیدات پنتن وجود دکسپانتنول در تمامی محصولات آن است. دکسپانتنول برای تسکین خارش و کمک به ترمیم پوست در اگزما، درماتوزهای خفیف، زخمهای ‌سطحی، گزیدگی و نیش حشرات، پیچک ‌سمی، بلوط سمی و زخم قنداق نوزادان مصرف می‌شود.  همچنین این برند در سال 2000 فعالیت های عمده ای در جهت مبارزه با سرطان در بانوان داشت  و با تشکیل ان جی او هدیه  موهای سالم برای افراد سرطانی کمک شایانی به بیماران کرد.

بیشتر

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید