لیست محصولات این تولید کننده باباریا - babaria

کارخانه BERIOSKA واقع در منطقه CHESTE والنسیا در اسپانیا صاحب امتیاز برند BABARIA   می باشد.سیاست های این شرکت در اداره امور برپایه عدم وابستگی به هرگونه نیروی اقتصادی خارجی بوده و تلاش می دارد تا با سرمایه گذاری پیوسته بر درآمدهای حاصله ، تولیدات خود را روز به روز گسترش دهد.

این کارخانه در فضایی به مساحت 15000 متر مربع واقع در یک فضای 24000متر مربعی می باشد.

آزمایشگاههای این کارخانه مدرن و مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا بوده و بر اساس تقاضای رو به رشد بازار، محصولات گوناگونی را تولید می نمایند.

بخش تولیدی کارخانه در فضایی به مساحت تقریبی 7000 مترمربع واقع گردیده که شامل اتاق هایی مجهز به  سیستم تصفیه و پاکسازی هوا جهت جلوگیر از رشد و تولید هرگونه آلودگی های میکروبی بوده و همچنین از ثبات و پایداری آلاینده ها در این اتاق ها جلوگیری می نماید.


این اتاق ها مجهز به راکتورهای بوده که به طور کاملا خودکار قادر به تولید محصولات گوناگون مطابق با فرمولاسیون داده شده به دستگاه می باشد.


آزمایشگاههای کنترل کیفیت


بحث کیفیت همواره در این شرکت در اولویت قرار داشته و جهت دستیابی به این مقوله انجام فرایند تولید در بهترین نحوه از زمان درخواست یک محصول تا هنگام ارسال آن همواره مورد توجه قرار دارد.آزمایشگاههای کنترل کیفی مجهز به دستگاههای مدرن و به روز این امکان را برای این شرکت فراهم می سازدکه کلیه محصولات با ویزگیهای مربوط به خودشان با حداکثر کیفیت تولید گردند.


کلیه این محصولات در آزمایشگاه از نقطه نظر مواد خطرزا بارها مورد تست قرار می گیرند علاوه بر آن قبل از ثبت نهایی محصول و ورود به خط تولید کارخانه ، بر روی افراد داوطلب نیز آزمایش گردیده تا از بی ضرر بودن آنها اطمینان حاصل گردد.کلیه محصولات همواره در طول فرآیند تولید تحت نظارت مستقیم متخصصان پزشکی قرار می گیرند.


لازم به ذکر است این شرکت برای آزمایشات کیفی خود به هیچ وجه محصولات خود را بر روی حیوانات آزمایش نمی نماید.


R&D&I


ساختمان تحقیقات و بررسی این کارخانه در فضایی 900 مترمربع واقع گردیده و درواقع اصلی ترین و مهمترین بخش این کارخانه به شمار می رود.


این بخش از کارخانه متخصصینی دارد که همواره در حال گذراندن مراحل آموزشی جدید و به روز مطابق با پیشرفتهای علمی روز دنیا می باشند. این تحقیقات همواره در راستای کشف ترکیبات موثره جدید با فرمولاسیون کاملا تخصصی مبنای مواد طبیعی می باشد. همانند لاین آلوئه ورا و روغن رزا که در واقع استفاده از مواد موثره کاملا طبیعی برای تولید محصولات مطابق با تکنولوژی روز دنیا و آخرین دستاوردهای علمی می باشد.

بیشتر
در صفحه

شاخه‌ها


پیگیری سفارشات شما

پیگیری سفارش

کد مرجع خود را وارد کنید


اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر