پک کامل مواد فر مژه دالیز لش - DOLLY'S LASH

DOLLY'S LASH PACK
مواد صورتی شماره 1: مواد فر
مواد آبی شماره 2: تثبیت کننده فر
مواد زرد شماره 3: تقویت کننده و مرطوب کننده مژه
ماندگاری طولانی
بدون حساسیت
مناسب برای فر، کاشت و یا لیفت مژه
مناسب برای استفاده حرفه ای
اقلام داخل جعبه: 1 عدد مواد فر، 1 عدد مواد تثبیت کننده، 1 عدد مواد تقویت کننده، 1 عدد چسب بیگودی، 3 جفت بیگودی مژه و یک عدد شانه لمینت مژه
حجم محصول: هر بطری مواد فر، تثبیت کننده و تقویت کننده 4 میل مناسب برای 25 نفر است.
کشور سازنده: تایوان


دالیز لش - DOLLY'S LASH

5,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

لوازم جانبی پیشنهادی برای این محصول


پک کامل مواد فر مژه دالیز لش - DOLLY'S LASH PACK

فر، کاشت و یا لیفت مژه از جدیدترین روش ها برای داشتن مژه هایی بلند، پر و زیبا است.  مواد فر مژه دالیز لشز از یک برند حرفه ای و معروف به شما برای داشتن مژه هایی زیبا و انجام یک فر، کاشت و یا لیفت مژه دقیق و حرفه ای برای مشتریانتان کمک می کند. این محصول حاوی 3 عدد طری با مواد صورتی شماره 1: مواد فر، مواد آبی شماره 2: تثبیت کننده فر، مواد زرد شماره 3: تقویت کننده و مرطوب کننده مژه است. هر بطری مواد فر، تثبیت کننده و تقویت کننده مناسب برای 25 نفر است.
مواد فر بدون حساسیت و مناسب افراد حساس بوده، مواد تثبیت کننده به شما این امکان را می دهد که تا نزدیک 3 ماه مژه ی شما حالت خود را حفظ کند و مواد تقویت کننده با مرطوب کردن مژه های شما از هر گونه آسیبی جلوگیری کرده و کمک میکند که مژه هر چه سریعتر به بافت طبیعی و معمولی خود بازگردد. بسته بندی کامل این محصول شامل 1 عدد مواد فر، 1 عدد مواد تثبیت کننده، 1 عدد مواد تقویت کننده، 1 عدد چسب بیگودی، 3 جفت بیگودی مژه در سایزهای اسمال، مدیوم و لارج به همراه یک عدد شانه مژه است که برای مصرف حرفه ای و سالنی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

برند محصول: دالیز لش - DOLLY'S LASH

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر