دستگاه بخور گرم آژند - Azhand

Azhand Air Humidifer
تسکین گرفتگی بینی
بهبود عفونت مجاری تنفسی
کمک به کاهش شدت و درد سرفه‌های خشک
مناسب جهت بخور انواع ماسک صورت
آماده سازی پوست جهت پاکسازی
امکان افزودن مواد ضد عفونی کننده گیاهی و خوشبو کننده
از بین بردن چین و چروک صورت و جوش و آکنه و پاکسازی صورت

متفرقه

450,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

دستگاه بخور گرم آژند - Azhand Air Humidifer

دستگاه بخور گرم آژند معمولا در فصول سرد و برای رفع مشکلات تنفسی استفاده می شود. اگر تنها برای مرطوب شدن هوا از بخور استفاده می‌کنیم بهتر است گرم باشد، چون در تسکین گرفتگی بینی و عفونت‌های مجاری تنفسی و همچنین کاهش شدت و درد سرفه‌های خشک مفید است.
بخار دادن (بخور) به صورت را می توان هفته ای یک بار انجام داد و پس از آن، از ماسک صورت (آماده یا تهیه شده از مواد طبیعی توسط خود فرد) استفاده کرد. به طور کلی، افراد می توانند به ۲ صورت از بخور استفاده کنند؛ یکی اینکه صورت خود را در برابر یک منبع مولد بخار قرار دهند (که این بخار می تواند گرم یا سرد باشد) و پس از ۱۰ تا ۱۵ دقیقه تماس پوست صورت با بخار، با آب سرد صورتتان را بشوید تا منافذ باز شده پوست بسته شوند و سپس از یک کرم مرطوب کننده یا یک ماسک صورت استفاده کنند.
در روش دوم، فرد حوله ای را که در آب گرم غوطه ور شده است، روی صورت خود قرار می دهد و پس از سرد شدن حوله، آن را برمی دارد. این کار باید ۵ تا ۱۰ مرتبه تکرار شود. سپس مجددا با آب سرد، صورت خود را آبکشی و از مرطوب کننده یا ماسک صورت استفاده می کند. در هر کدام از روش های بالا فرد باید مراقب باشد تا پوست حساس صورت دچار سوختگی، با بخار یا حوله گرم نشود.

نحوه استفاده: توری دستگاه را برداشته و به مقدار یک لیوان آب در محفظه وسط ریخته شود به صورتی که یک سانت آب زیر توری قرار بگیرد.
توری را در روی محفظه بگذارید و کلید دستگاه را روی حالت 1 قرار دهید.
آب به مدت دو دقیقه به جوش میرسد.

شاخه محصول: ابزار متنوع آرايشگري و سالني

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر