کرم پودر بی یو - BeYu Light Reflecting 03

کرم پودر بی یو مدل BeYu  Light Reflecting 03

بافت مخملی ، کرمی و حاوی رنگ‌ دانه‌ های انعکاس نور- حاوی ویتامین E - حاوی اسکوآلین و UV - Filter - مناسب برای پوست‌های نرمال ، خشک و بدون محدودیت سنی در استفاده
نوع : مایع
شماره رنگ : 03
نوع محفظه نگه دارنده : پمپی
جنس محفظه نگه دارنده : شیشه
حجم محصول : 30 ML
کشور سازنده : آلمان
بی یو - BEYU

1,500,000 ریال

افزودن به لیست دلخواه

کرم پودر بی یو مدل BeYu  Light Reflecting 03

یکی از اولین نکات در انتخاب کرم پودر، توجه به فصلی است که می‌خواهید در آن زیباتر باشید. مثلا در هوای گرم از کرم پودرهای مایع استفاده نکنید و در هوای سرد کرم پودرهای غلیظ‌تر مناسب‌ترند. این محصولات می‌توانند مایع، پودر و یا کرم باشند اما انتخاب آن‌ها به‌جز فصل به پوست شما هم‌بستگی دارد. در انتخاب کرم پودر به این توجه داشته باشید که قرار نیست رنگ پوست خود را تغییر دهید. تنها می‌خواهید رنگی یکدست در صورت خود داشته باشید. پس مناسب‌ترین رنگ برای شما رنگ پوست شما است. و بهترین معیار در نظر داشتن پوست گردن است تا پوست صورت و گردن شما دورنگ متفاوت نداشته باشد و زیباتر به نظر برسید. در انتها در نظر داشته باشید که اگر پوستی چرب دارید بهتر است از یک محصول بدون چربی یا با منشا آبی استفاده کنید. چنانچه پوست شما خشک است، یک کرم پودر چرب‌تر سازگاری بهتری باپوست شما خواهد داشت.

کرم‌ پودر بی یو مدل  Light Reflecting از نوع مایع شماره‌ی 03 و تن رنگ متوسط از بافت نرم و سبکی برخوردار است که برای انواع پوست‌ ها مناسب بوده و داشتن ویتامین E و داشتن فیلتری برای محافظت از اشعه‌ های مضر آفتای این محصول را ایده‌ آل کرده است.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر