پودر ریفورما کاشت ناخن 20gr صورتی مات(صورتي کاور )ReformA acrylic powder

پودر ریفورما کاشت ناخن 20gr صورتی مات(صورتي کاور )ReformA acrylic powder

پودر کاشت ناخن آکریلیک پوشاننده صورتي
ایجاد سایه طبیعی کم رنگ برای از بین بردن کاستی ها
دارای تن رنگی کرم صورتی و کاملا مات
برای مشاهده ویدیوهای آموزشی مرتبط با محصولات کاشت هومهر را در آپارات دنبال کنید

Give a Name

480,000 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

پودر ریفورما کاشت ناخن 20gr صورتی مات(صورتي کاور )ReformA acrylic powder

امروزه، داشتن ناخن هایی آراسته و زیبا، خواسته بیشتر خانم هاست. وجود ناخن هایی سالم و زیبا نقش مهمی در زیبایی ظاهر هر فرد دارد. در این بین، فناوری و محصولات فراوانی در زمینه مراقب و زیبایی ناخن ها وجود دارد که مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهم ترین فناوری ها در این زمینه، می توان به تکنولوژی « کاشت ناخن » اشاره کرد که انواع مختلفی را شامل می شود.
یکی از مدل های « کاشت ناخن » مدل پودری بوده که طرفداران خاص خود را داراست.

مدل اکریلیکی یا « پودری »، یکی از دو فناوری معروف در زمینه کاشت ناخن می باشد. اجزای اصلی مورد استفاده در مدل پودری شامل مونومرها ( ليكوئيدها )  و پودرهای اکریلیکی بوده که هنگام ترکیب با یکدیگر، لایه اکریلیکی قوی را ایجاد می کند.
برند انگلیسی ReformA محصولات مختلفی در زمینه محصولات آرایشی بهداشتی تولید نموده است. از سری محصولات این برند، می توان به پودر های اکریلیک ReformA، از سری محصولات SMART اشاره کرد که برای افراد مبتدی نیز مناسب هستند. پودرهای کاشت ناخن ریفورما در هنگام لکه دار یا زرد رنگ نشده و حالت چروکیدگی به خود نمی گیرند. پودرهای اکریلیکی ریفورما قابلیت شکل پذیری بالایی داشته و به راحتی قابل استفاده اند. در هنگام فرآیند مدل سازی، این محصولات به هیچ عنوان برس شما را آلوده و کثیف نمی کنند.
با توجه به ویژگی های این محصول، افراد مبتدی و حرفه ای ها می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. شرکت ریفورما در طراحی های خود، از تمامی طیف های مختلف این پودرها استفاده کرده است.
محصولات موجود در سیستم SMART شامل پودرهای اکریلیک شفاف، سفید، صورتی، Cover Pink و Cover Peach هستند.

کشور سازنده : انگلیس

برچسب ها

پشتیبانی آنلاین تلگرام فروشگاه اینترنتی هومهر
اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر