لیکوئید 125ML ( منومر کاشت ناخن )ریفورما - ReformA monomer

لیکوئید 125ML ( منومر کاشت ناخن )ریفورما ReformA monomer

لیکوئید ریفورما مخصوص کاشت پودری SMART Monomer
این مایع در ترکیب با آکریلیک ( پودر ) نسبت به مواد مشابه بوی چندان زننده و تندی ندارد وکاملا سازگار با انواع پودرهای رنگی مات وبراق میباشد.دارای رنگ بنفش ملایم بوده که از زردی آکریلیک جلوگیری می کند.

برای مشاهده ویدیوهای آموزشی مرتبط با محصولات کاشت ناخن هومهر را در آپارات دنبال کنید

ریفورما - ReformA

0 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

لیکوئید 125ML ( منومر کاشت ناخن )ریفورما ReformA monomer

امروزه، داشتن ناخن هایی آراسته و زیبا، خواسته بیشتر خانم هاست. وجود ناخن هایی سالم و زیبا نقش مهمی در زیبایی ظاهر هر فرد دارد. در این بین، فناوری و محصولات فراوانی در زمینه مراقب و زیبایی ناخن ها وجود دارد که مورد توجه قرار گرفته است. یکی از مهم ترین فناوری ها در این زمینه، می توان به تکنولوژی « کاشت ناخن » اشاره کرد که انواع مختلفی را شامل می شود.

لیکویید های پودری ریفورما، یکی از بهترین و کاملترین محصولات برای متخصصین مانیکور و کاشت ناخن هستند که در هرچه طبیعی تر شدن کاشت ناخن کمک می کند. مونومر یا لیکویید پودری ریفورما، با دارا بودنplasticizer چسبندگی بی نظیری داشته و حتی هنگام استفاده از رنگ ها و پودرهای رنگی دیگر، از لایه برداری جلوگیری می کند. پلاستیسیزر ماده ای «حلال» است که پس از ترکیب شدن با رزین های مصنوعی، انعطاف پذیری را افزایش و شکنندگی را کاهش می دهد.

به دلیل اینکه ناخن ها پس از کاشت ناخن، در معرض نور خورشید قرار می گیرند، به مرور زمان، بر اثر برخورد پرتو فرا بنفش (UV) حاله ای زردرنگ روی آنها مینشیند که ناخن ها ظاهر جذاب خود را از دست می دهند. لیکویید های پودری ریفورما رنگ بنفش روشنی داشته که از زرد شدن پودرهای اکریلیکی بر اثر تماس با پروتوهای نور خورشید جلوگیری می کنند که در نتیجه رنگ سفید پودر ، حالت سفید برفی خود را حفظ می کند. لیکوییدهای اکریلیک ریفورما با تمای سری پودرهای اسمارت «SMART» و اسپیدی «SPEEDY» مطابقت داشته و نتیجه دلخواه شما را به همراه دارد.

توصیه: کاشت ناخن نیاز به آموزش حرفه ای دارد و توصیه هومهر برای استفاده از محصولات کاشت آموزش زیرنظر افراد با تجربه در زمینه کاشت ناخن می باشد.
کشور سازنده: انگلیس

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر