ماسک ضد وز مو ویگورانس یانسی (حاوی روغن آرگان) YUNSEY 150ML

ماسک ضد وز مو ویگورانس یانسی  (حاوی روغن آرگان)  YUNSEY 150ML

پاک کننده ملایم
از بین رفتن وز مو
موجب نرمی، لطافت و ابریشمی شدن تارهای مو
حاوی روغن آرگان
احیا، تقویت و تغذیه موهای خشک و بی‌جان
قابلیت استفاده برای موهای کدر
فاقد پارابن و هرگونه نمک‌های مضر

حجم محصول: 150ml

کشور سازنده: اسپانیا

یانسی - YUNSEY

0 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ماسک ضد وز مو ویگورانس یانسی  (حاوی روغن آرگان)  YUNSEY 150ML

ماسک ضد وز مو ویگورانس یانسی (حاوی روغن آرگان) (YUNSEY) به کمک عصاره گیاهی بائوباب در خود قادر به حفظ رطوبت موها می باشد و موجب آبرسانی عمیق و افزایش انعطاف، لطافت و مقاومت هر چه بیشتر تارهای مو در برابر شکنندگی می گردد.

محصولات ویگورانس دارای 3 طیف رنگی می باشد، محصولات سبز ویگورانس شامل تقویتی ها و کراتینه ها بوده، رنگ بنفش در ویگورانس شامل محصولات درمانی ریزش، چربی و شوره و رنگ قرمز در ویگورانس شامل محصولات تقویتی و تثبیت کننده های موهای رنگ شده می باشد.
قابل ذکر است محصولات جدید ویگورانس که به نام کرانس تولید گردیده است جهت درمان خشکی و وزی مو یا همان کراتینه کردن مو استفاده می گردد.

japaness hydrolyzed silk: پروتئین ابریشم که علاوه بر درمان ور مو ، از ایجاد الکتریسیته ساکن در مو نیز جلوگیری نموده و به کمک جذب و حفظ رطوبت موها را نرم ، ابریشمی و لطیف می سازد

argon oil:  روغن آرگان عنصری موثر و عالی به منظور احیا تقویت و تغذیه موهای خشک و بی جان است

avacado oil: حاوی ویتامین های مختلفی مانند A,B,C,E میباشد و با تقویت و تغذیه و آبرسانی عمیق موجب استحکام  مو و لطافت و درخشش آن می شود

نحوه استفاده :

پس از استفاده از شامپو ضد وز، آب اضافی مو را با حوله بگیرید و مقداری از محصول را به طور یکنواخت روی مو‌ها بزنید و به روش دلخواه مو‌ها را خشک نمایید.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر