ماسک و محافظ مو کلیون - CLIVEN HAIR MASK

ماسک و محافظ مو کلیون - CLIVEN HAIR MASK

حاوی هفت ویتامین ویژه
از بین برنده خشکی و زبری مو
محافظت کننده مو
حالت دهنده مو
روشن و شفاف کننده مو
مرطوب کننده موی سر
مناسب موی رنگ شده
حجم محصول : 250ML
کشور سازنده : ایتالیا
شماره پروانه بهداشتی : 8654525356206356

کلیون - CLIVEN

620,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

ماسک و محافظ مو مناسب موهای رنگ شده کلیون - CLIVEN HAIR MASK

۷Vitamine Protective Mask Colored & Treated Hair

ماسک مو هفت ویتامنیه خشکی و زبر شدن نامطلوب موها را که اغلب بر اثر رنگ شدن ایجاد می‌شود ، به راحتی برطرف می‌نماید و به دلیل داشتن ترکیبی از هفت ویتامین ویژه و همچنین عصاره انگور که دارای خاصیت آنتی اکسیدانی است ، موها را به خوبی تغذیه نموده و درخشندگی را برای مدت زمان طولانی به آنها باز می‌گرداند. این محصول موهای رنگ شده شما را استحکام می‌بخشد ، آن‌ها را حالت داده ، محافظت می‌نماید و علاوه بر ایجاد رطوبت موجب شفافیت آن‌ها نیز می‌گردد.

برای اولین بار هفت ویتامین در یک محصول (هدیه ای از کلیون)

محصولات هفت ویتامینه کلیون از موهای شما به خوبی مراقبت کرده و زیبایی و سلامت آن را به خوبی تضمین می‌نماید. مجموع هفت ویتامین در فرمولاسیون تمامی این محصولات وجود دارد که با تاثیر گذاری بر روی ساختار کراتینی مو ، آنها را بازسازی کرده و استحکام می‌بخشد . از آنجا که ویتامین‌ها ترکیبات ضروری برای مو هستند ، بنابراین کمپانی کلیون تمامی امکانات خود را جهت تولید شامپوها و نرم کننده‌ها و محصولات مراقبتی و درمانی ویژه موها بکار گرفته تا از موهای شما مراقبت کرده و آنها را استحکام بخشد . این ویتامینها عبارتند از:

ویتامین PP: ویتامینی بسیار مهم در ساخت و استحکام بخشیدن با تار مو از مراحل اولیه رشد تأثیر به سزایی داشته و همچنین از موها در برابر عوامل مضر و مخرب محیطی محافظت می‌کند.
ویتامین H: ویتامینی است که به کاهش ترشح غدد چربی پوست سر کمک می‌کند.
ویتامین E: ویتامینی که بخاطر دارا بودن خواص آنتی اکسیدانی و جلوگیری از تأثیر گذاری رادیکال‌های آزاد بر روی مو بسیار موثر است.
پرو ویتامین B5: این ویتامین موجب افزایش خواص فیزیکی موها همچون خاصیت ارتجاعی، استحکام و درخشندگی موهامی‌گردد.
ویتامین F: ترکیبی است از اسیدهای چرب اشباع نشده گیاهی که جزو عناصر اصلی به حساب می‌آید (همچون اسید لینولنیک – اسید آراچیدونیک)‌ و پوست سر را به خوبی تغذیه می‌نماید.
ویتامین B6: که به خاطر داشتن خواص محافظتی و نرم کنندگی، بر روی پیاز مو تأثیر گذاشته و آن را تقویت می‌کند تا در مقابل PHT که باعث ریزش مو می‌گردد مقاوم باشد.
ویتامین C: خاصیت آنتی اکسیدانی داشته و با تأثیرات رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کند.

طریقه مصرف : بر روی موی مرطوب مالیده  و بعد از ۲ تا ۳ دقیقه موهایتان را بشویید. برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب ۲ تا ۳ بار در هفته این عمل را بعد از شستن موهایتان تکرار نمایید.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر