كرم دور چشم ایج پرفکت رنسانس سلولیر لورآل - Loreal

Loreal Paris Age Perfect Renaissance Cellulaire Eye Cream
کاهش چین و چروک
درخشان کننده
ازبین برنده سیاهی دور چشم و پف زیر چشم
کاهش افتادگی پلک
دارای اپلیکاتور فلزی جهت ماساژ دور چشم و افزایش گردش خون
مناسب انواع پوست ها
مناسب برای سنین 50 سال به بالا
حجم محصول: 15 میل
کشور سازنده: فرانسه
شماره پروانه بهداشتی: 7971384997974247


لورال - Loreal

990,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

كرم دور چشم ایج پرفکت رنسانس سلولیر لورآل - Loreal Paris Age Perfect Renaissance Cellulaire Eye Cream

در واقع هیچ وقت برای شروع استفاده از کرم دور چشم زود نیست، برای کسانی که سن کمتری دارند و به تازگی از سختی های دوران بلوغ و مشکلات پوستی آن دوران عبور کرده است شاید استفاده از کرم دور چشم توجیه پذیر نباشد ولی لازم به ذکر است که کرم دور چشم تنها برای جلوگیری از چین و چروک و پیری نیست بلکه این کرم خشکی دور چشم، پف آن و حلقه های تیره دور چشم را هم از بین می برد. پس اگر درگیر هر یک از این مشکلات هستید، وقت آن است که از کرم دور چشم استفاده کنید.
كرم دور چشم رنسانس سلولیر لورال پاریس مدل Age Perfect، چین و چروک های دور چشم را کاهش می دهد و پوست اطراف چشم را درخشان می کند. این کرم سیاهی دور چشم و پف زیر چشم را کاهش می دهد و از افتادگی پلک جلوگیری می کند. اپلیکاتور فلزی تعبیه شده سر این محصول پوست اطراف چشم را به صورت 360 درجه ای ماساژ می دهد. این کرم دور چشم توسط متخصصین چشم تست و تایید شده است.
نحوه استفاده: برای استفاده از این کرم ابتدا پاک کننده آرایشی و سپس تونر را قبل از مرطوب کننده و ضد آفتاب زده و سپس قبل از زدن هر نوع کرم آرایشی کرم دور چشم را بزنید. برای زدن کرم دور چشم نیز دقت کنید که آن را نمالیده و فقط با انگشت حلقه و با ضربات آهسته آن را دور چشم پخش کنید. زیرا کشیدن پوست خود باعث به وجود آمدن چروک می شود، از وارد شدن کرم به داخل چشم خودداری کنید.

برند محصول: لورآل - Loreal

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر