اسپری فیکس آرایشی بن نای - FIANL DEAL Ben Nye

اسپری فیکس کننده ( تثبیت کننده ) آرایش بنای -  FIANL DEAL Ben Nye Ben Nye

کاربرد : میکاپ و گریم با ماندگاری بالا
فیکساتور عالی آرایش ، بدون ایجاد براقیت روی صورت
بسیار مطبوع و خوشبو
حجم محصول: 29ml
کشور سازنده : آمریکا

Give a Name

650,000 ریال بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

اسپری فیکس آرایشی بن نای -  FIANL DEAL Ben Nye

با اسپری تثبیت کننده آرایش صورت ، آرایش صورت شما به مدت زمان طولانی تازه و درخشان باقی خواهد ماند و دیگر احتیاج به آرایش غلیظ و مکرر ندارید این اسپری بسیار مناسب پوست هایی است که اصطلاحا آرایش را می خورد و توسط پوست جذب میشود ، است. ضمنا اگر داری پوست چربی هستید با خیال آسوده از این اسپری استفاده کنید .
پس از اتمام آرايش مي توانيد از اسپري هاي فيکس کننده آرايش استفاده کنيد. اين اسپري ها باعث مي شود آرايش مدت طولاني تري بر روي صورت شما بماند

روش استفاده : بعد از اتمام آرایش صورت خود را به 4 منطقه فرضی تقسیم کنید و اسپری فیکس را با فاصله 15 سانتیمتر از پوست به صورت  اسپری کنید.

توجه : دقت کنید که فقط برروی هرقسمت از پوست فقط یکبار اسپری شود تا به میزان لازم باعث فیکس آرایش شود نه بیشتر چرا که با دوبار اسپری کردن برروی یک منطقه نه تنها آرایش فیکس نمیشود بلکه پف میکند و باعث خشکی آرایش و عدم طبیعی بودن پوست میشود.لازم به ذکر است که اسپری فیکس با توجه به قدرت بیشتر در حفظ آرایش به مدت طولانی بهتر است فقط جهت گریم مجالس استفاده شود ومناسب استفاده روزانه نمیباشد.ضمنا بهترین گزینه برای افرادی که دارای پوست چرب هستند و اصطلاحا آرایش هم توسط پوست خورده می شود( یا خیلی سریع شوره می کند) می باشد.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر