اسپری مو 500ml بیول - Biol

اسپري نگهدارنده حالت مو بيول - Biol Extra Strong

نگهدارنده قوی و حجم‌ دهنده
ميزان قدرت حفظ حالت مو 6
مناسب برای : خانم‌ها و آقایان
ماندگاری 24 ساعته
مقاوم در برابر رطوبت
خشک شدن سریع پس از استفاده
حاوی ویتامین B5 جهت ایجاد انعطاف
حجم محصول : 500ml
کشور سازنده : ایران
شماره پروانه بهداشتی : 1914/ظ/56

بیول - Biol

250,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

اسپري نگهدارنده حالت مو بيول - Biol Extra Strong

اسپری مو بیول دارای ویتامین B5 جهت ایجاد انعطاف،استحکام و و ظاهری حجیم و ابریشمین بر روی موها بوده و با حفظ مدل مو با حداکثر استحکام و استقامت در تمام مهمانی ها می تواند شما را بابت داشتن موهایی خوش حالت مطمئن نگه دارد.
از نکات بسیار خوب اسپری نگهدارنده حالت مو بیول که در کمتر برندی می توان به آن دست یافت، خشک شدن سریع پس از استفاده می باشد. اسپری نگهدارنده حالت مو بیول در برابر رطوبت بسیار مقاوم بوده تا در صورت تعریق در هوای گرم و یا فعالیت و یا بارش باران نیز در حفظ و حراست از مدل موی شما کوشاترین محصول نام گیرد.
اسپری نگهدارنده حالت مو بیول درخششی زیاد را برای موهای شما مهیا نموده و به مدت یک روز کامل این ثبات به طول می انجامد.میزان درجه بندی قدرت نگه دارندگی این محصول نیز ۵ یعنی حداکثر می باشد.
طریقه مصرف : از فاصله ۳۰سانتی متری بر روی موها اسپری گردد.برای افزایش بیشتر حجم موها ، سر خود را پایین نگه داشته و از عقب به سمت جلو اسپری نمایید . برای به نهایت رسیدن قدرت نگه دارندگی اسپری مو بیول را بر روی موهای خشک اسپری گردد و بالعکس در صورت تمایل به کاهش میزان نگه دارندگی آن را بر روی موهای نم دار استفاده کنید.

برچسب ها

اینماد فروشگاه اینترنتی هومهر