خشاب اپیلاسیون آلوورا بیوتی ایمیج آلوئه ورا Beauty Image

خشاب اپیلاسیون بدن بیوتی ایمیج آلوئه ورا Beauty Image

حاوی عصاره آلوئه ورا جهت شادابی و لطافت پوست

قدرت چسبندگی 5 برابر موم های معمولی

کاهش حداکثری تحریک پوست

وزن محصول: 100 گرم

کشور سازنده : اسپانیا

بیوتی ایمیج - beauty image

250,000 ریال

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

خشاب اپیلاسیون بدن بیوتی ایمیج آلوئه ورا Beauty Image

آلوئه ورا علفي و چند ساله با برگ‌هاي ضخيم، گوشتي و دراز. حاشيه‌ برگ‌هاي آن کمي پيچ و خم‌دار و داراي تيغ است. گل‌هاي آن‌ به‌صورت خوشه‌اي زيبا در انتهاي محور ساقه گل‌دار و به رنگ سبز مايل به زرد قرار دارند.
نخستين بار مصري‌ها  گياه آلوئه ورا ( آلوورا )را براي درمان زخم‌ها، سوختگي‌ها و عفونت‌ها به کار مي‌گرفتند. پس از آنها يوناني‌ها، اسپانيايي‌ها و آفريقايي‌ها به شيوه‌ها و منظورهاي مختلف از  گياه آلوئه ورا ( آلوورا ) استفاده مي‌کردند.

از خواص الوورا بر پوست اينكه به پوست شما شادابي طراوت ولطافت ونرمي پوست مي بخشد. پس علاوه بر مو زدایی، پوست خود را شاداب کرده اید. خشاب اپیلاسیون بدن بیوتی ایمیج آلوئه ورا (Beauty Image) حاوي ويتامين هاي E,C,B1,B2,B6 بوده که باعث جواني، نرمي و براقيت پوست مي شود. اين موم داراي قدرت چسبندگي 5 برابر موم هاي معمولي است. عصاره آلوئه ورا اضافه شده تحريک پوست را به حداقل مي رساند.

 خشاب اپیلاسیون بیوتی ایمیج آلوئه ورا به طور طبيعي از محصولات خام توليد و هيچگونه قندي در آن استفاده نشده است و مو ها را از ريشه جدا مي کند. این موم 3 الي 4 هفته از رشد موها جلوگيري مي کند.
اين گروه از موم ها با خواص معجزه آساي آلوئه ورا شادابي پوست را بعد از اپيلاسيون حفظ کرده و مانع از آسيب هاي شديد پوست مي گردد.

برچسب ها